Gwiazdy znane ze „Stranger Things” i „Euphorii” twarzami kolekcji PUMA – FOREVER. CLASSIC.

Gwiazdy znane ze "Stranger Things" i "Euphorii" twarzami  kolekcji PUMA – FOREVER. CLASSIC.

PUMA prezentuje najnowszą kampanię w Ameryce Północnej, w której występują m.in. gwiazdy kina znane z tytułów takich jak „Stranger Things” czy „Euphoria”. Kolekcja łączy w sobie najbardziej kultowe i legendarne produkty PUMA, w postaci modeli Suede, Clyde, Cali, Mayze i wielu innych.

Forever. Classic. można określić mianem platformy, która spaja ze sobą artystów z różnych kulturowych środowisk, przybliżając przy tym ikoniczne klasyki innym pokoleniom. Począwszy od aktorów, przez twórców treści, po sportowców i muzyków, którzy opowiadają swoje historie o tym, jak odnaleźli swoją drogę.

fot. PUMA

– Brać udział w kampanii, która honoruje największe legendy PUMA jest dla mnie czymś niepojętym! To naprawdę niesamowite, że mogę być częścią tego kolejnego pokolenia, które pamięta te klasyki jeszcze z czasów dzieciństwa, gdy dorastałem w Oakland – mówi Angus Cloud.

PUMA to już 75 lat bogatego dziedzictwa i autentyczności, a kampania FOREVER. CLASSIC. uosabia produkty i historie, które je stworzyły - klasyki PUMA. Takie ikony jak PUMA Suede czy dres T-7, były noszone przez „wielkich” każdego pokolenia i bez zmian pozostały i będą legendarne – jak zawsze. Kolekcja obuwia oferuje m.in. modele butów PUMA Suede w nowych wariantach kolorystycznych oraz sneakersy Cali Dream czy Mayze w eleganckiej i minimalistycznej biało-czarnej tonacji.

fot. PUMA
fot. PUMA

Kolekcja PUMA Forever. Classic. jest już dostępna w sprzedaży, a najlepsze klasyki możesz kupić tutaj https://us.puma.com/us/en/forever-classic

tekst: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze