Levi’s i AMBUSH ponownie łączą siły

Levi’s i AMBUSH ponownie łączą siły

Japońska marka AMBUSH jest znana z punkowego podejścia do mody, łączy w sobie luksus i styl uliczny. Od momentu powstania w 2008 roku, marka zyskała sławę dzięki śmiałej wizji i nowatorskiemu spojrzeniu na projektowanie. Nietypowy styl AMBUSH zaowocował współpracą z wybitnymi ikonami mody, europejskimi luksusowymi domami mody i amerykańskimi markami streetwearowymi. Bazując na pierwszej współpracy z zeszłego roku, Levi's i AMBUSH powracają z nową kolekcją, inspirowaną subkulturą motocyklową.

Pierwsza odsłona współpracy Levi's x AMBUSH opierała się na odkrywaniu dziedzictwa Levi's oczami AMBUSH. Druga natomiast pogłębia unikalne podejście AMBUSH do stylu, wykorzystując denim Levi’s, jako płótno do tworzenia. Nowa kolekcja składa się z dwóch neutralnych płciowo projektów: kurtki denimowej i dopasowanych do niej spodni.

fot. Levis

Kurtka Levi's x AMBUSH Biker Jacket to inspiracja klasycznymi kurtkami motocyklowymi cafe racer. Jest w kolorze średniego indygo, ma stójkę z zatrzaskiem, dwie kieszenie na piersi, dwie kieszenie boczne oraz masywny suwak z logo AMBUSH. Z przodu kurtki, na klatce piersiowej i rękawach, znalazły się cieniowane plamy, uzyskane poprzez dodanie naszywek na denim (w momencie, gdy materiał jest jeszcze surowy) a następnie usunięcie ich tuż po jej wypraniu. Z tyłu kurtki w talii znalazł się panel z harmonijkowymi detalami oraz specjalna czarna naszywka logo Levi's Two Horse Pull i AMBUSH.

fot. Levis
fot. Levis

Spodnie Levi's x AMBUSH Biker Jean o dopasowanym, prostym kroju stworzono w kolorze średniego indygo - idealnie pasującym do odcienia kurtki. Z przodu na kolanach wszyte zostały kawałki materiału, natomiast z tyłu spodni znajdują się kieszenie z efektem cieniowania, który został uzyskany dzięki temu samemu procesowi prania, co plamy na kurtce. Spodnie zostały dodatkowo wzbogacone o czarną metkę Levi's na tylnej kieszeni i specjalną naszywkę z logo Levi's Two Horse Pull i AMBUSH.

Kolekcja Levi's x AMBUSH pojawi się na całym świecie 12 stycznia 2023 roku. W Polsce dostępna będzie na stronie www.levi.com

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze