Prozdrowotne i antyalergiczne rozwiązania marki Hilding – sprawdź, jakie to

Prozdrowotne i antyalergiczne rozwiązania marki Hilding - sprawdź, jakie to

Każdy człowiek chce wysypiać się w komfortowych i korzystnych dla zdrowia warunkach. Niezbędny jest do tego wygodny, ergonomiczny, antyalergiczny materac. Materace Hilding łączą w sobie estetykę wykonania, wysoką wygodę oraz innowacyjne rozwiązania prozdrowotne. Ta szwedzka firma udoskonala swoje produkty już od 1939 roku, odkrywając coraz to nowe sposoby na zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości wypoczynku w nocy.

W jaki sposób materace Hilding dbają o Twoje zdrowie?

Istnieje wiele rodzajów i modeli materacy Hilding - idealnie dostosowujące się do kształtu ciała sprężynowe, lekkie, elastyczne i zapewniające wygodne podparcie piankowe oraz uniwersalne materace hybrydowe, łączące zalety obu wcześniejszych. Produkty Hilding dopasować można do potrzeb użytkownika pod względem stopnia twardości oraz specyficznych właściwości. Każdy z nich chroniony jest specjalistycznym antyalergicznym pokrowcem, pochłaniającym nadmiar wilgoci, dostosowanym do prania w pralce automatycznej, łatwym do zdjęcia i założenia.

Materace Hilding wykonywane są wyłącznie z bezpiecznych materiałów najwyższej klasy. Przyznany im certyfikat Oeko-Tex® potwierdza, że są one wolne od jakichkolwiek szkodliwych substancji czy chemikaliów. Ich używanie jest bezpieczne dla zdrowia osób dorosłych, seniorów i dzieci. Produkty Hilding otrzymały również Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH, który za pomocą skrupulatnych testów potwierdził ich wysoką jakość, trwałość, ergonomię i higieniczność. Modele dziecięce posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a materace medyczne spełniają wysokie wymagania dyrektyw unijnych związanych z ochroną zdrowia i środowiska. Do produkcji materaców i poduszek  Hilding z kolekcji naturalnej użyte zostały surowce takie jak organiczna bawełna, olej rycynowy czy len, wykazujące działanie antybakteryjne, antyalergiczne i przeciwbólowe. Kolekcja ekologiczna została wykonana z materiałów w 100% nadających się do recyklingu.

Wybierz materac Hilding idealny dla swoich potrzeb!

Istnieje wiele specjalistycznych materaców Hilding. Modele medyczne takie jak Rumba czy Makarena są idealne dla osób starszych, posiadających problemy z kręgosłupem lub obłożnie chorych. Specjalistyczne pianki zapobiegają powstawaniu odleżyn i nadmiernemu zapadaniu się ciała. Dobrze dopasowują się do aktualnego ułożenia sylwetki, pozwalając mięśniom na pełne rozluźnienie i regenerację. Estetyczne i gwarantujące optymalne podparcie materace młodzieżowe zapobiegają powstawaniu wad postawy i wspomagają właściwą regenerację organizmu w nocy. Wykonane z przyjaznych materiałów, zabezpieczone przed wilgocią materace dziecięce zapewniają najmłodszym wygodny, spokojny i nieprzerwany sen aż do rana.

Wybierając model materaca dla siebie, warto dokładnie określić swoje potrzeby i skonsultować je z wykwalifikowanym sprzedawcą lub fizjoterapeutą. Następnie należy uważnie przetestować interesujące nas egzemplarze i zdobyć ważne ze swojego punktu widzenia informacje. Materace Hilding dostępne są w sklepach i salonach w różnych częściach kraju. Dzięki temu klient ma możliwość ich osobistego wypróbowania i świadomego wyboru modelu, który najbardziej mu odpowiada. Kupując materace w Częstochowie, Gdańsku czy Lublinie, można przy okazji uzyskać wszelkie informacje dotyczące właściwego użytkowania, konserwacji produktów oraz szczegółów dotyczących gwarancji i reklamacji.

Materace Hilding wytwarzane są z pomocą innowacyjnych, ekologicznych technologii, najnowszej wiedzy medycznej oraz przyjaznych materiałów, które nadają im prozdrowotne i antyalergiczne właściwości. Materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/.

Materiał powstał we współpracy z marką Hilding