Magia morza zawarta w butelce ginu

Magia morza zawarta w butelce ginu

Najnowsze wydanie limitowanej edycji ginu prosto z Gabinetu Osobliwości, opracowane przez panią Lesley Gracie, Master Distiller marki Hendrick’s, nosi nazwę NEPTUNIA i gwarantuje rozkoszne wrażenia zmysłowe inspirowane morzem.

Gabinet Osobliwości pani Lesley Gracie powstał w 2019 r. To szczególne miejsce, w którym sama Lesley eksperymentuje i tworzy innowacyjne odmiany ginu HENDRICK’S. NEPTUNIA to nowe, rozkosznie odświeżające limitowane wydanie prosto z Gabinetu Osobliwości pani Lesley Gracie, które oddaje magię morza zawartą w ginie.

Ta niekonwencjonalna, intrygująca oda do morza emanuje z ciekawskiego umysłu Master Distiller - pani Lesley Gracie i wykorzystuje tajemniczą mieszankę orzeźwiających szkockich roślin przybrzeżnych, aby wyrazić magię morza w płynnej postaci, tworząc bogatą w zmysłowe doznania historię. Opierająca się na klasycznym okrągłym smaku domu Hendrick’s, NEPTUNIA dodaje kolejną falę posmaku z kuszącą nutą głęboko orzeźwiających szkockich roślin przybrzeżnych i łączy gładkie, jasne cytrusowe wykończenie z cudownie odległą morską bryzą. Ten trunek świetnie się komponuje z tonikiem i plastrem ogórka lub cząstką limonki.

Odświeżający jak morska bryza gin wypłynął na półki najbardziej nadzwyczajnych sklepów i barów na całym świecie, a w Polsce jest dostępny od połowy czerwca jako tegoroczna sezonowa edycja limitowana. Bez względu na to, jak udane są poszczególne projekty Lesley Gracie, marka Hendrick’s wypuszcza na rynek po jednym produkcie z Gabinetu Osobliwości na sezon, dlatego złapcie Neptunię, zanim zniknie z horyzontu.

​​Dzięki produktowi inspirowanemu magią morza, Hendrick’s przy okazji pragnie rzucić światło na jedną z najmniej znanych, ale zarazem najciężej pracujących grup organizmów żyjących na dnie morza: trawy morskie. Hendrick’s NEPTUNIA Gin podniesie świadomość i zapewni fundusze na wspieranie łąk trawy morskiej i ich kluczowej roli w dostarczaniu pożywienia i siedlisk dla tysięcy gatunków morskich i tych, które na nich polegają, za pośrednictwem partnera charytatywnego akcji, jakim jest Project Seagrass.

źródło: materiały prasowe