Powstała wspólna kolekcja Cher i Versace, aby wspierać społeczność LGBTQ+

Powstała wspólna kolekcja Cher i Versace, aby wspierać społeczność LGBTQ+

Słynna projektantka mody połączyła siły z Boginią Popu. Chersace to wspólna kolekcja Donetelli Versace i Cher z okazji Pride Month 2022.

– Donatella i ja jesteśmy przyjaciółkami na całe życie. Poczułyśmy, że nasza pierwsza współpraca powinna dotyczyć Miesiąca Dumy, LGBTQ i celebrowania społeczności, która tak wiele znaczy dla nas obu. Chciałyśmy stworzyć radosną kolekcję wspierającą słuszną sprawę – powiedziała Cher.

– Od zawsze moim marzeniem była współpraca z Cher, która w końcu się spełniła – dodała Donatella Versace.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Versace (@versace)

We wspólnej kolekcji, która powstała z okazji Miesiąca Dumy, znalazły się skarpetki, t-shirt , czapka z daszkiem z podpisami Cher i Donatelli oraz element specjalny w cenie 3350 dolarów – koszulka ozdobiona diamentami z autografem obu ikon.

Wszystkie ubrania i akcesoria z kolekcji zostały utrzymane w czarnych kolorach.  Ich wspólnym elementem jest tęczowe logo Versace, przedstawiające słynny wizerunek meduzy, oraz napis CHERSACE.

Część dochodów ze sprzedaży trafi na rzecz Gender Spectrum – organizacji charytatywnej, której praca bezpośrednio wspiera osoby ze społeczności LGBTQ+, zwłaszcza dzieci i młodzież.

Zobacz też: Ford x Versace: Designerska bluza z logo kultowej marki motoryzacyjnej

m.k., fot. instagram.com/versace; versace.com