W sieci pojawił się nowy trailer “Thor: Miłość i grom”.

W sieci pojawił się nowy trailer "Thor: Miłość i grom".

Już wkrótce na ekranach kin pojawi się produkcja w reżyserii Taiki Waititiego. W kolejnym tytule, należącym do Marvel Cinematic Universe, pojawią się m.in. Chris Hemsworth jako Thor, Christian Bale jako Gorr Bogobójca i Natalie Portman w roli Potężnej Thor. Wszystkich możemy zobaczyć w nowym trailerze. 

"Thor: Love and Thunder", czy też po polsku "Thor: Miłość i Gromy", to kolejny film Marvela, na który z niecierpliwością czekają fani gatunku. W Polsce obejrzymy go dopiero 8 lipca tego roku, ale już teraz w sieci pojawił się nowy trailer - jak widzimy w roli Thora będziemy mogli znów zobaczyć Chrisa Hemswortha.

Poza tym w zapowiedzi zaprezentowano kilka nowych postaci - przede wszystkim poznajemy "czarny charakter", czyli Gorra, który określany jest mianem Rzeźnika Bogów (w niego wciela się Christian Bale, a sam wizerunek Gorra będzie mocno odmienny od tego, który znamy z komiksów). Dodatkowo dowiadujemy się, że postać Jane Foster zagra ponownie zjawiskowa Natalie Portman.

Do swoich postaci wracają również Tessa Thompson, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff oraz Dave Bautista. Za reżyserię, podobnie jak w "Thor: Ragnarok", odpowiadać będzie Taika Waititi.

Zwiastun Thora pokazano w przerwie meczu NBA pomiędzy Boston Celtics a Miami Heat.