Pandora wypuszcza kolekcję biżuterii Star Wars, celebrując 4 maja

Pandora wypuszcza kolekcję biżuterii Star Wars, celebrując 4 maja

Od ponad dekady 4 maja to największe święto fanów Star Wars. Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen marka Pandora kolejny raz postanowiła wypuścić specjalną kolekcję biżuterii z najważniejszymi postaciami z sagi George'a Lucasa.

Symboliczna data nawiązuje do kultowego cytatu „Niech Moc będzie z Tobą”, które w oryginale – „May the Force be with you” – brzmi podobnie do zdania „May the 4th be with you”. Co więcej, to właśnie w maju odbyły się premiery większości filmów z serii Star Wars.

Co roku, w tym szczególnym dla fanów sagi miesiącu, marki przygotowują specjalne gadżety, ubrania czy akcesoria, inspirowane najważniejszymi motywami z „Gwiezdnych wojen”. Marka biżuterii Pandora również dołączyła do grona brandów świętujących 4 maja, wypuszczając specjalną serię srebrnej biżuterii.

W kolekcji Star Wars x Pandora znajdziemy 17 charmsów, 3 bransoletki i zestaw breloków ze srebra próby 925. Biżuterię dopełniają drobne elementy w kolorze czarnym, ciemnobrązowym, niebieskim czy pomarańczowym.

W ręcznie wykonanej biżuterii zaskakuje dbałość o detale. Zawieszka „Sokół Millenium” została opatrzona malutką plakietką z 14-karatowego różowego złota, na której wygrawerowano cytat „Never tell me the odds”.

Z kolei charms „Pocałunek Hana Solo i Lei” przedstawia wizerunki zakochanej pary po jednej stronie oraz statek kosmiczny Sokół Millennium na odwrocie. Na bokach zostały umieszczone grawery z cytatami postaci z tej kultowej sceny: „I love you” oraz „I know”.

W kolekcji nie mogło zabraknąć również takich postaci jak Grogu z serialu „The Mandaloria”, a także Chewbaccy i C-3PO. Charms z figurką droida wyróżnia się w srebrnej kolekcji –  jest w całości platerowany 14-karatowym złotem.

Kolekcja jest dostępna na stronie marki.

Zobacz też: Pandora stworzyła kolekcję inspirowaną światem Harry’ego Pottera.

m.k. fot. pandora.net/pl