Cukierkowe buty M&M’s x adidas są pełne zaskakujących detali

Cukierkowe buty M&M’s x adidas są pełne zaskakujących detali

Jeśli jeszcze rozglądasz się za sneakersami na sezon wiosenny, zastanów się nad postawieniem na jakiś nietuzinkowy i zaskakujący model. Z pewnością właśnie taka jest propozycja od firmy adidas, która zaprosiła do współpracy markę M&M’s, stojącą za słynnymi kolorowymi cukierkami. Wspólnie stworzony nowy model Forum Low 84 jest tak słodki, że nie przeoczy ich na ulicy żaden przechodzień.

Żółte jak... żółty M&M's i urocze tak samo jak postacie znane z reklam znanej marki reprezentującej branżę słodyczy. Te buty zaskakują zabawnym nawiązaniem do słynnych cukierków, a także szczegółami, które docenią fani brandu.

Nowy model stworzony we współpracy adidasem to kolejna wariacja na temat modelu Forum Low 84 od sportowej marki. Gumowa cholewka ze skóry ma charakterystyczny żółty kolor i doczepianą flagę z logo M&M's, co ma nawiązywać do opakowania orzechowych M&M's. Tymczasem trzy paski i podeszwa butów są utrzymane w kolorze czekoladowym, co przypomina o wnętrzu smakowitych cukierków.

fot. adidas

 

fot. adidas

Warto zwrócić jednak uwagę na detale w tym zaskakującym modelu butów. adidas postawił na wymienne akcesoria w postaci guzików na rzep, które przybierają kolory cukierków i tak jak one mają na swojej powierzchni symbol marki - charakterystyczną literę "M". Ale to nie wszystko - w pudełku z butami znajdziemy dodatkowo aż 6 dodatkowych sznurowadeł i 20 akcesoriów do sznurówek. Dzięki temu możemy dowolnie personalizować swoje buty i zmieniać ich wygląd każdego dnia.

fot. adidas
fot. adidas

 

Ciekawym rozwiązaniem są również wkładki do butów z kolorową grafiką z MMs’ami. Być może taki detal wydaje się nieistotny, a jednak przy zakładaniu butów potrafi wywołać uśmiech na twarzy!

M&M’s x adidas Originals Forum Low 84 pojawią się w aplikacji adidas CONFIRMED już 19 kwietnia.

 

tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze