Luksusowy salon Philipp Plein otwarty w Polsce

Luksusowy salon Philipp Plein otwarty w Polsce

Pierwszy butik Philippa Pleina w Polsce znajduje się w Domu Dochodowym, mieszczącym się w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie. Na 200 m2 sklepu znajdziemy kolekcje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Philipp Plein odnosi niemałe sukcesy na polskim rynku luksusowym, podbijając serca konsumentów w sklepie internetowym, a także w sklepach multibrandowych. Nie dziwi więc fakt, iż marka zdecydowała się postawić kolejny krok na drodze do rozwoju swojego biznesu w Polsce.

W nowo otartym salonie w sercu Warszawy znajdziemy ubrania, dodatki i akcesoria o odważnych wzorach oraz kontrastowych połączeniach – czyli projekty, które odzwierciedlają dewizę „more is more”.

Philipp Plein – projektant, którego nie można zamknąć w sztywnych ramach – dba o to, aby jego butiki zawsze znajdowały się w prestiżowych lokalizacjach. Odwiedzając salon Philipp Plein w Warszawie, możemy nie tylko na żywo zobaczyć projekty znanego designera, ale również przenieść się do świata marki słynącej z głośnych pokazów i kontrowersji.

Kamień, marmur, czaszka wysadzana kryształami czy złota palma – czyli luksus i przepych, który spotyka się z pewnego rodzaju surowością. W marce Philipp Plein nie ma miejsca na kompromisy. To ubrania dla odważnych, a efektowne wnętrze salonu odzwierciedla buntowniczą wizję projektanta.

m.k., materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze