Lampa ogrodowa i głośnik Bluetooth w jednym? IKEA przedstawia Vappeby

Lampa ogrodowa i głośnik Bluetooth w jednym? IKEA przedstawia Vappeby

Nowoczesne urządzenie marki IKEA zostało zaprojektowane z myślą o przyjęciach w ogrodzie czy wieczorach na balkonie. Vappeby zapewni dostęp do ulubionej muzyki na Spotify za jednym kliknięciem, a także posłuży jako oryginalna lampa ogrodowa.

Dzięki Spotify Tap playback wystarczy tylko jedno kliknięcie, by zyskać dostęp do strumieniowego przesyłania muzyki. Aby posłuchać czegoś innego, wystarczy ponownie nacisnąć przycisk, a Spotify samodzielnie odtworzy nowe propozycje muzyczne w oparciu o preferencje użytkownika.

Spotify to nie jedyne źródło muzyki, do którego dostęp ma Vappeby. Bezprzewodowe urządzenie może odtwarzać dowolne utwory także z innych serwisów streamingowych, a dzięki technologii Bluetoot łączy się także ze smartfonem czy komputerem.

Vappeby sprawdzi się podczas wieczorów w ogrodzie w każdą pogodę. Wodoodporny głośnik o wysokości 25 cm emituje światło LED, co jest praktyczne, kiedy na zewnątrz potrzeba trochę dodatkowego światła. Subtelny, ciepły blask stanowi także dekoracyjny akcent.

Co ważne, głośnik spełnia normy IP65, co oznacza, że jest wysoce odporny na pył, kurz i zachlapania. Nieprzerwany dostęp do muzyki i delikatnego światła może trwać nawet do 12 godzin bez konieczności ładowania urządzenia dzięki trwałej baterii.

Vappeby w kolorze szarym lub niebieskim jest dostępny w sklepach IKEA w cenie 280 zł.

Zobacz też: Beosound Emerge – nowe głośniki Bang & Olufsen, które wyglądają, jak… książka;
Stolik kawowy z chłodziarką i wbudowanymi głośnikami Bluetooth.

m.k., fot. ikea.com

sznyt tygodnia

najnowsze