Swarovski i adidas łączą siły tworząc limitowaną kolekcję Predator Edge Crystal

Swarovski i adidas łączą siły tworząc limitowaną kolekcję Predator Edge Crystal

Ozdobiony elektryzującymi kryształami Swarovskiego, ponadczasowy styl adidas PREDATOR EDGE, doczekał się jak dotąd swojej najbardziej ekskluzywnej wersji. Nowo zaprezentowany model rozświetla mrok i zdobi stopy czołowych graczy na świecie.

"W ciągu ostatnich kilku sezonów firmy Swarovski i adidas połączyły siły, tworząc innowacyjne produkty i nowe, fantastyczne projekty. To najnowsze partnerstwo wydobywa to, co najlepsze z obu marek, udowadniając, że kreatywność — nawet w bardzo różnych dziedzinach — nie zna granic, a kryształy Swarovskiego oznaczają luksusowy styl życia" - mówi Michele Molon, CEO a.i. w firmie Swarovski.

fot. adidas

Po styczniowej premierze modelu PREDATOR EDGE, buty te otrzymały nowy, olśniewający wygląd. We współpracy z firmą Swarovski, kultowe 3 paski PREDATOR EDGE CRYSTAL są ozdobione tysiącami precyzyjnie wyciętych kryształów, osadzonych i zintegrowanych z cholewką buta.

Bruno Marrant, Dyrektor Kategorii – Hype Football w adidas powiedział: “W tej specjalnej edycji butów kryształy firmy Swarovski stały się dla naszych projektantów źródłem niezrównanej palety inspiracji, zrodzonej ze wspólnej pasji do detali i precyzyjnego rzemiosła. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, jak niektórzy z najlepszych na świecie wyróżniają się w nich na boisku, wykorzystując każdą okazję i moment w sposób tak ekspresyjny i wyrazisty jak same buty.”

fot. adidas
fot. adidas

Cała kampania emanuje pozytywną energią dzięki biżuterii Swarovski, w tym elementom z rodzin Millenia, Lucent, Harmonia i Dulcis. Zainspirowane nocnymi reflektorami świateł, od boiska przez imprezy, aż po wszystkie niesamowite i niezapomniane momenty w życiu, PREDATOR EDGE CRYSTAL pozwalają graczom odkryć nową, ekscytującą stronę wielowymiarowych PREDATOR EDGE.

Z zachowaniem przełomowych technologii i blaskiem, gwiazdy piłki nożnej, takie jak Paul Pogba będą nosić te buty na boisku. PREDATOR EDGE CRYSTAL dostępne są od 17 marca w wybranych sklepach adidas, na adidas.com i u niektórych sprzedawców detalicznych.

źródło: materiały prasowe