Jak pachnie jeż Sonic? Powstała specjalna linia perfum inspirowana grami od Sega

Jak pachnie jeż Sonic? Powstała specjalna linia perfum inspirowana grami od Sega

Czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się, jak może pachnieć postać z gier? Jeśli macie sentyment do gry "Sonic the Hedgehog", możecie kupić sobie inspirowaną tym tytułem wodę kolońską od firmy Sega.

Na rynku pojawiła się specjalna linia wód kolońskich z logo firmy Sega, która zajmuje się produkcją gier i stoi za takimi tytułami jak "Sonic the Hedgehog", "Shenmue" czy "Yakuza". Zapachy mają przenieść nas do świata gier i zachwycać orzeźwiającymi nutami.

Unisexowy zapach Sonic the Hedgehog „Blue Blur” wyróżnia świeży aromat cytrusów, skórki grejpfruta oraz egzotycznej cytryny i limonki. Zwieńczeniem jest nuta morskiej bryzy i schłodzonego melona, a spod nich wybija się zapach skóry, zamszu i cedru.

Natomiast woda kolońska inspirowana grą Shenmue, o nazwie „Tobacco and Gold”, jest "porywająca i uzależniająca". Uderzające są w niej aromaty kardamonu i bergamotki, tlącego się złotego tytoniu, głębokiego irysa i szałwii oraz mocna baza w postaci paczuli.

Oficjalny zapach gry Yakuza/Ryū ga Gotoku „Bourbon and Smoke” to najbardziej odważna i intrygująca propozycja, dzięki której mamy poczuć się jak boss na tle nocnego krajobrazu Tokio. W tym zapachu wyczujemy antyczny dąb, drzewo cedrowe, wosk pszczeli z dodatkiem dymnego burbonu, różę i palone ziele angielskie.

Wszystkie rodzaje są już dostępne do kupienia w cenie 30 euro.

tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze