The Odder Side x Charlotte stworzyły wspólną kolekcję bluz

The Odder Side x Charlotte stworzyły wspólną kolekcję bluz

Justyna Kosmala, Brygida Handzelewicz –Wacławek oraz Justyna Przygońska spędziły tu wiele wieczorów. 10 lat temu Charlotte dopiero zaczynała wrastać w mapę miasta, dziś nie można wyobrazić sobie bez niej stolicy. O The Odder Side nikt wtedy jeszcze nie słyszał. Dziś to dwie prężnie działające marki, które łączy kilka wspólnych elementów: Warszawa i ekspansja poza stolicę oraz prowadzenie biznesu ramię w ramię z przyjaciółką u boku, zawsze z nutą francuskiego sznytu. Dwie Justyny oraz Brygida spotkały się jednego wrześniowego wieczoru zupełnie towarzysko. Przy karafce wina i ulubionych makaronikach stwierdziły: „Dziewczyny, napiszmy wspólną historię. Przecież tyle nas łączy!”.

Historia zaczęła się pisać zupełnie naturalnie, bo współwłaścicielka Charlotte z duetem The Odder Side zna się już od wielu lat. 2021 rok to wyjątkowy czas dla Justyny Kosmali, ponieważ jej koncept obchodzi 10-lecie istnienia. Z tej okazji brand przygotował kilka niespodzianek, takich jak urodzinowy quiz, błękitne menu czy czerwcowe wieczorne śniadanie dla 100 gości, a w zanadrzu ma jeszcze kilka jubileuszowych projektów. Z kolei dla Justyny i Brygidy to rok intensywnego rozwoju: otwarcie nowego butiku w Amsterdamie, wprowadzanie nowych marek do sklepu, między innymi francuskiej marki kosmetycznej La Bouche Rouge, kapsułowa kolekcja pre-AW, czy przejście linii basic na w 100% organiczną. Pomysł na partnerskie działanie z Charlotte to moment przypomnienia sobie z czego zrodził się pomysł na najsłynniejsze w Polsce francuskie bistro i uwielbianą przez kobiety polską markę: z przyjaźni. To autentyczny powrót do korzeni.

Kolekcja The Odder Side x Charlotte to limitowana linia bluz zaprojektowanych przez Dziewczyny z The Odder Side i Justynę Kosmalę. Powstała, by uczcić 10-lecie istnienia bistro, ale niesie za sobą znacznie więcej. To symbol prawdziwego girl power, rezultat pracy inspirujących siebie nawzajem kobiet, które zaczynając od niepozornego croissanta, czy dekoltu na plecach stworzyły pomysł na biznes i wspierają się na co dzień.

Od grudnia bluza będzie dostępna w limitowanych ilościach na stronie: www.bistrocharlotte.pl

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze