TATUUM stworzyło kolekcję ubrań z Misiem Uszatkiem

TATUUM stworzyło kolekcję ubrań z Misiem Uszatkiem

TATUUM sięga po ikonę polskiej popkultury, by podkreślić polskie korzenie marki i jej lokalność – zarówno TATUUM, jak i bohater serii animowanych filmów sprzed lat, pochodzą z Łodzi.

Czy pamiętasz kultowego Misia o klapniętym uszku? Marka TATUUM zaprasza w sentymentalną podróż do wspomnień z dzieciństwa! Miś Uszatek to postać wyjątkowo bliska naszej marce, a łączy nas miasto Łódź. W jej sercu, na ulicy Piotrkowskiej, znajdziesz zarówno Misia (a właściwie jego rzeźbę), jak i pierwszy salon marki, istniejący od 1999 roku.

Kolekcja specjalna TATUUM z Misiem Uszatkiem może być nie tylko miłym wspomnieniem, ale także efektownym akcentem w stylizacjach. W kolekcji znalazły się modele ubrań damskich i męskich oraz - po raz pierwszy w historii marki – dziecięcych ubranek w stylu mini me. Dzięki temu razem z najbliższymi można czerpać z dziecięcej radości, jaką przynosi sympatyczny Miś.

Za koncepcję i kreatywną odpowiada zespół CREATIVE SEC Newgate CEE, prowadzony przez Joannę Poniatowską. Dyrektorką Kreatywną jest Agata Rychlik. Reżyserem spotów jest Hasenien Dousery, za sesję zdjęciową odpowiada fotografka Dorota Szulc. Za produkcję odpowiadała agencja NEW ORDER WARSAW.

– Kampania TATUUM x Miś Uszatek to nie tylko ukłon w stronę lokalności, ponadczasowości i jakości, ale także zaproszenie do udziału w sentymentalnej podróży do najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Jestem przekonana, że świąteczne zwieńczenie jesienno-zimowej kampanii TADAAM wprawi w dobry nastrój nie tylko tych, którzy pamiętają Misia Uszatka, ale również młodszych odbiorców – mówi Marta Najbert-Sykulska, Dyrektor Marketingu TATUUM.

Wyjątkowa kolekcja z Misiem o klapniętym uszku pojawiła się w sklepach stacjonarnych i online 1 grudnia. W kolekcji TATUUM znalazły się modele ubrań damskich i męskich oraz – po raz pierwszy w historii marki – dziecięcych ubranek w stylu „mini me”.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

 

fot. materiały prasowe

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze