Fjällräven pozwala personalizować swój słynny plecak Kånken

Fjällräven pozwala personalizować swój słynny plecak Kånken

Plecaki Kånken od szwedzkiej marki Fjällräven mają już status kultowych - są trwałe, wykonane z jakościowego materiału i wpisują się w modę bez względu na szerokość geograficzną. Szczególnie, że klienci mają zwykle do wyboru modele w bardzo wielu kolorach i w różnych rozmiarach.

W końcu jednak producent wpadł na pomysł, aby dać fanom marki jeszcze większą możliwość ingerowania w wygląd tego akcesorium. Usługa nazwana "Kånken Me" to pierwszy program powstały z inicjatywy Fjällräven, który pozwala klientowi w pełni dostosować pod własny gust swój plecak. Teraz klienci będą mogli samodzielnie personalizować produkt, a do wyboru będą mieli aż 14 różnych kombinacji kolorystycznych. Na odcienie o nazwach Ox Red, Fog, Frost Green i Warm Yellow będzie można "pokolorować" dowolną część Kankena - począwszy od przedniej kieszeni aż po zatrzask na uchwycie. Samemu będzie można wybrać nawet kolor wewnętrznej kieszeni swojego Kankena.

Cały proces personalizacji odbywa się w czasie rzeczywistym za pomocą symulacji 3D na oficjalnej stronie Fjällräven - dzięki temu możemy na bieżąco obserwować zmiany wprowadzane w naszym spersonalizowanym Kankenie, który dotrze do nas dokładnie w takiej formie, jak sobie to zaplanowaliśmy. Taki spersonalizowany gadżet z pewnością będzie wyglądać wyjątkowo, a przy tym zachowuje oryginalną konstrukcję Vinylon F, która czyni go jednym z najlepszych plecaków na rynku.

Producent obiecuje, że wysyłka modelu stworzonego w konfiguratorze "Kånken Me" następuje po około trzech lub czterech tygodniach od momentu złożenia zamówienia. Spersonalizowany plecak od Fjällräven kosztuje 140 dolarów.

tekst: A.R

sznyt tygodnia

najnowsze