& Other Stories przedstawia modną grę planszową z najnowszymi jesiennymi kolekcjami

& Other Stories przedstawia modną grę planszową z najnowszymi jesiennymi kolekcjami

Aby uczcić jesienną kolekcję i docenić czas, który możemy znów spędzić z przyjaciółmi, marka & Other Stories stworzyła grę planszową „The Style Game” z udziałem najnowszych kolekcji z trzech atelier & Other Stories. Stylowa rywalizacja prowadzi graczy do skomponowania kompletnej stylizacji – zaprojektowanej w Sztokholmie, Los Angeles lub Paryżu.

The Style Game to wieloosobowa gra planszowa o modzie. Każdy gracz, reprezentowany przez stylowy pionek, rozpoczyna rozgrywkę w Sztokholmie, Los Angeles lub Paryżu, by zbierać karty ze swojego ulubionego atelier & Other Stories. Wygrywa pierwszy zawodnik, który skomponuje pełną stylizacje z wybranej stolicy mody. Po drodze gracze napotkają karty z zagadkami o modzie, kulturze i inspirujących kobietach, a także modowe skandale.

– To więcej niż unikalna premiera jesiennych kolekcji. To okazja, by nareszcie spędzić czas z przyjaciółmi – nawet jeśli to tylko kilka najbliższych osób – mówi Rocky af Ekenstam Brennicke, dyrektor kreatywna marki & Other Stories.


Od 30 września gra będzie dostępna w wybranych sklepach oraz na stories.com, a do zagrania – w każdym sklepie & Other Stories.

materiały prasowe