Weekend z modą i designem na krakowskim Kazimierzu

Weekend z modą i designem na krakowskim Kazimierzu

KIERMASH znaczy modowo, odpowiedzialnie, lokalnie. Te cyklicznie targi organizowane przez Izabelę Chyłek i Mateusza Kaczana, na stale wpisały się w krakowski krajobraz wydarzeń, dlatego nie mogło zabraknąć ich także tej jesieni.

Kiermash to małopolskie święto mody i designu, które od 8 lat podczas każdej edycji gromadzi setki wystawców i tysiące gości. Jedni przychodzą, żeby coś kupić, inni obejrzeć, przymierzyć, zainspirować się, a jeszcze inni, żeby po prostu ciekawie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Promujemy zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów i szeroko pojętej mody. Znajdziecie u nas
polskie marki prezentujące oryginalne, etyczne i wykonywane z poszanowaniem dla naszej planety produkty. Każdy z wystawców tworzy z ogromną pasją, dzięki czemu wszytko co znajdziecie na KIERMASHu (wraz z atmosferą), jest unikatowe – zapewniają, jak zwykle z szerokim uśmiechem, Iza i Mateusz.

Organizatorzy KIERMASHu zwracają bardzo dużą uwagę na wizję marek, z którymi współpracują. Dzięki temu weekend na targach to nie tylko zakupy. Bezpośredni kontakt, rozmowa, brak anonimowości i przyjazny klimat sprawiają, że na KIERMASH warto przyjść, by dowiecie się co i dlaczego jest modne. Nie dla elit. Dla zwykłych ludzi, którzy chcą dobrze wyglądać i czuć się tak na co dzień.

Jesienna edycja nadciąga wielkimi krokami. Jesteście ciekawi, co znajdziecie na niej tym razem?

Cieplejsze ubrania - kurtki, bluzy, płaszcze, bluzki
Funkcjonalne akcesoria - nerki, torby, plecaki, paski
Unikalną biżuterię - pierścionki, kolczyki, bransoletki i wisiorki
Naturalne, wegańskie kosmetyki - kremy, emulsje, masła do ciała, toniki, mgiełki i inne eliksiry
Design użytkowy

Organizatorzy wiedzą, że bardzo lubicie industrialny klimat Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny zapraszają Was właśnie tu, na krakowski Kazimierz. Rezerwujcie 18 i 19 września na modowe szaleństwo. Poza KIERMASHową atmosferą, dodatkową dawkę energii zaserwuje Funky Donkey Cafe i ich kawa z wyselekcjonowanych krakowskich palarni oraz świeżo wyciskane soki od Dżus Bus. Kawałek dalej znajdziecie również Judah Food Market z szeroką ofertą foodtrackowych pyszności.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie KIERMASH w social mediach:

Facebook: www.facebook.com/Kiermash

Instagram: @kiermash

sznyt tygodnia

najnowsze