Torebka, która wygląda jak opakowanie makaronu Barilla

Torebka, która wygląda jak opakowanie makaronu Barilla

Dla miłośników niekonwencjonalnej mody i dań makaronowych powstało ciekawe połączenie – torebka imitująca opakowanie makaronu Barilla.

Amerykański projektant Nikolas Bentel mocno zainspirował się opakowaniami produktów marki Barilla i postanowił stworzyć projekt torebki, która łudząco przypomina paczkę słynnego makaronu.

Na torebce znajdują się wszelkie szczegóły przeniesione prosto z paczki makaronu – od logo marki, przez zdjęcie z propozycją podania makaronu, informacje o składzie, aż po tabelę składników odżywczych.

Bentel wyjaśnia, że pomysł stworzenia oryginalnej torebki zrodził się podczas lockdownu, kiedy to na niemal na całym świecie można było zauważyć wzmożone zainteresowanie konsumentów produktami z dłuższą datą ważności, w tym makaronami Barilla.

Co ciekawe, projekt torebki powstał bez udziału marki Barilla – od początku był to pomysł jedynie kreatywnego projektanta.

Do sprzedaży, która rozpocznie się 11 sierpnia, trafi jedynie 100 egzemplarzy niebieskiej torebki z czerwonym logo. Cena za jedną sztukę wynosić będzie 199 dolarów.

tekst: M.K.