Marka Crocs wypuściła linię butów inspirowaną postacią Cruelli de Mon

Marka Crocs wypuściła linię butów inspirowaną postacią Cruelli de Mon

Historia o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon w odsłonie marki Crocs.

Nowy film Disney'a trafił do kin pod koniec maja tego roku. Akcja rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji. To historia kreatywnej dziewczyny, Estelli, która chce zyskać sławę, dzięki swoim projektom modowym. Pewnego dnia talent buntowniczki przyciąga uwagę baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez Emmę Thompson. Ich relacja napędza wydarzenia, które pchną Estellę do przejścia na złą stronę i stania się żądną zemsty Cruellą. Marka Crocs przy współpracy z Disney wprowadziła na rynek kolekcję obuwia inspirowaną filmem.

Crocs oferuje w nowej kolekcji modele:

Classic BAE - efektowna czerwona platforma, czarna cholewka i rozmyte paski na pięcie tworzą tło dla wyselekcjonowanego zestawu 17 przypinek Jibbitz.

Classic Platform Clog- z podwyższoną, wyprofilowaną podeszwą zewnętrzną i smuklejszym, bardziej eleganckim wyglądem. Czerwony pasek na pięcie, metalowe ćwieki, futrzane zawieszki 3D i aż 19 przypinek Jibbitz.

Classic Clog - komfortowy but, w którym z pewnością zakochasz się od pierwszego założenia. Pokryte przyciągającym wzrok nadrukiem przypominającym bazgroły i ozdobione inspirowanymi symbolami i chwytliwymi frazami z filmu.

Sandal Two Strapp - ten sandał zdobi klasyczny nadruk w kratę pokryty bazgrołami. Cholewka z dwoma paskami, do których możesz wpiąć Jibbitz.

Classic II Clog - model  z punkowym charakterem.

Classic II Platform Clog - klasyczna krata połączona z gryzmołami przypominającymi graffiti.

To, co wyróżnia kolekcję Crocs Disney Cruella to buty wraz z dedykowanym zestawem przypinek Jibbitz. Każdy model ma przypisane konkretne wzory, które dopełniają całość tworząc niepowtarzalny look ściśle związany z bohaterką filmu. Teraz można użyć tych kultowych symboli, aby wyrazić swoje zdanie.

 

sznyt tygodnia

najnowsze