Zamilska i RAU ambasadorami akcji #ROG4Creators. Weź udział w konkursie!

Zamilska i RAU ambasadorami akcji #ROG4Creators. Weź udział w konkursie!

Ruszyła kampania #ROG4Creators. To projekt dla młodych twórców, muzyków, producentów, osób kreatywnych. Ambasadorami zostali Natalia Zamilska i RAU, którzy w specjalnych rozmowach inspirują do rozwijania się, zdradzają szczegóły dot. swojej twórczości oraz zachęcają do udziału w konkursach
– do stworzenia jest muzyka oraz tekst. W akcji marki ASUS Republic of Gamers do wygrania jest wysokiej klasy laptop do gamingu i pracy, ale także indywidualne kursy produkcji muzyki w Akademii Dźwięku oraz twórczego pisania z MasterClass.com. Akcja trwa do końca czerwca.

Celem projektu #ROG4Creators jest wsparcie młodych twórców, muzyków, producentów czy copywriterów łączących kreatywność i zamiłowanie do gier. To inicjatywa marki ASUS Republic of Gamers, która chce aktywizować twórców, dawać im możliwość zaistnienia, ale także otwiera szansę do wygrania wartościowych nagród. Te mają pomóc im w pracy, oraz zachęcić do udziału w konkursie. Są to m.in. indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w warszawskiej szkole Akademia Dźwięku, roczny dostęp do kursów twórczego pisania MasterClass.com oraz główna nagroda - wart kilkanaście tysięcy złotych laptop Asus ROG Zephyrus DUO 15 SE.

Do stworzenia muzyka i tekst

Kampania ma charakter kreatywny i podzielona jest na dwa konkursy, które trwają do 30 czerwca.

1. Muzyczny:

Trzeba przygotować alternatywną muzykę do animacji RE:IGNITE, która jest oficjalnym i globalnym materiałem promocyjnym marki ASUS Republic of Gamers.

Weź udział: http://rog4creators.pl.

2. Tekstowy:

Prostszy konkurs dla wszystkich mających lekkie pióro i chcących się sprawdzić w copywritingu. Trzeba napisać alternatywny tekst do utworu z wymienionej wyżej animacji. Do wygrania jest roczny dostęp do kursów twórczego pisania Masterclass.com i kursy produkcji muzyki!

Weź udział: https://rog4creators.pl/pisanie/

Zamilska i RAU inspirują

Ambasadorami akcji została dwójka wyjątkowych polskich artystów. Szefowa polskiego techno i autorka muzyki do gry „Ruiner” - Natalia Zamilska oraz raper i producent muzyczny - RAU Performance. W wywiadach wideo, które do obejrzenia są na stronie konkursu - podzielili się swoimi radami dla aspirujących muzyków i producentów, opowiedzieli o tym, skąd sami czerpią inspiracje i przygotowali krótkie tutoriale do pracy w programie do produkcji muzyki. Zamilska i Rau zgodnie przyznają, że dobry sprzęt odgrywa istotną rolę w ich procesie twórczym, jednak nie jest niezbędny, żeby zacząć.

Ich zdaniem na drodze do sukcesu najważniejsza jest determinacja, ciężka praca i zaangażowanie. Obydwoje zasiadają także w jury konkursowym u boku Mariusza Borkowskiego, project managera oficjalnej muzyki do animacji RE:IGNITE, a także Marcina Czecha z ASUS Polska.

Akcja odbywa się pod patronatem medialnym portalu gamemusic.pl oraz ze wsparciem Akademii Dźwięku – najstarszej szkoły produkcji muzycznej w Polsce, która od 2008 roku kształci najzdolniejszych polskich producentów i muzyków.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze