London Eye świętuje ponowne otwarcie przekształcając jedną z kapsuł w pub

London Eye świętuje ponowne otwarcie przekształcając jedną z kapsuł w pub

Po wielu miesiącach trwającego lockdownu, słynne London Eye w końcu zostało ponownie otwarte! Aby należycie uczcić tę okazję, postanowiono w jednej z kapsuł stworzyć... bar. Oto podniebny Pub Pod.

Bar został zaaranżowany w jednej z kapsuł słynnej atrakcji turystycznej Londynu - w diabelskim młynie znajdującym się w dzielnicy Lambeth, na południowym brzegu Tamizy, między mostami Westminster i Hungerford. Milenijne Koło ma wysokość 135 metrów i na takiej wysokości będzie można będzie można napić się orzeźwiającego ginu (np. nowego brzoskwiniowo-malinowego Beefeatera) lub piwa z widokiem na rzekę. Oczywiście maksymalną wysokość osiągniemy tylko przez chwilę, gdyż koło cały czas jest w ruchu, ale i tak może to być niezapomniane przeżycie dla wielu zwiedzających miasto.

Warto przyjrzeć się samemu wystrojowi wnętrza tego niezwykłego pubu. Twórcy konceptu przystosowali miejsca tak, aby przypominało chociaż trochę bar - są tu drewniane stoły, "sofa" rośliny i oczywiście bar, za którym będzie stał barman.

- Pub Pod oferuje wyjątkowe doświadczenie, którego nie da się porównać do niczego innego. To podziwianie najbardziej kultowych widokach stolicy, ale z zacisza brytyjskiego pubu! - komentuje dyrektor generalny Lastminute.com London Eye, Sunny Jouhal,

Warto wiedzieć, że to nie pierwszy raz, kiedy w London Eye postanowiono zmienić wystrój kapsuł. Ostatni raz podobna atrakcja pojawiła się w 20. urodziny Młyńskiego Koła, czyli w marcu zeszłego roku. Wówczas zostało dekorowanych aż pięć kapsuł, które miały nawiązywać do różnych części Londynu. Jedna z nich nawiązywała do pubu z East Endu.

Tegoroczny mikropub w London Eye zostanie uruchomiony w piątek, 4 czerwca i będzie można go odwiedzić od piątku do niedzieli, w godzinach od 12:00 do 18:00. Bilety będą kosztować od 55 funtów za osobę, a ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.