Spotkania w domu nie muszą być nudne. Włącz Tryb Domówki ze swoimi przyjaciółmi i grą od Wyborowej

Spotkania w domu nie muszą być nudne. Włącz Tryb Domówki ze swoimi przyjaciółmi i grą od Wyborowej

Zanim ciepłe letnie wieczory wyciągną nas na świeże powietrze, ładujmy swoje wewnętrzne baterie na domówkach! Marka Wyborowa podsuwa świetny pomysł na dostarczenie porządnej dawki pozytywnej energii podczas chwil spędzonych wspólnie z naszymi przyjaciółmi. Zagrajcie w grę, w której dołączy do was... Wojtek Sokół!

Nie da się ukryć, że pandemia zmieniła nasze życie - głównie ze względu na to, że większość naszego czasu spędzamy w domach. Praca zdalna, gotowanie na własną rękę zamiast restauracji i w końcu nowe formy rozrywki, które również musiały "zmieścić się" w naszych czterech ścianach. Na szczęście czas wolny spędzamy z przyjaciółmi, z którymi widujemy się na kameralnych domówkach. Mimo pandemii warto być otwartym na spotkania z najbliższymi - kontakty międzyludzkie działają pozytywnie na naszą psychikę i zapobiegają nagromadzeniu hormonów stresu!

Co jednak robić w czasie takiej domówki? Nikt już nie chce siedzieć przy stole i rozmawiać o tym, co dzieje się na świecie - każdemu z nas należy się chwila relaksu i oderwania od rzeczywistości. Jeśli szukacie pomysłu na wasze kolejne spotkanie, z pomocą przychodzi marka Wyborowa oferując swój "domówkowy starter".

fot. Wyborowa

Co znalazło się domówkowym niezbędniku? W pakiecie mamy WYBOROWA butelka z dołączoną do niej grą planszową (w formie pudełka, a więc zero waste!) o nazwie "Tryb Domówki", która zawiera wirtualny dodatek od słynnej marki PROSTO - dzięki temu, możecie ją rozegrać w wersji tradycyjnej lub też online. Co ciekawe, w waszej grze pojawi się sam... Wojtek Sokół!

-  To pierwszy projekt o tak dużej skali, w którym wykorzystaliśmy techniki znane z hollywoodzkich produkcji. Dla lepszego efektu zeskanowaliśmy Sokoła w 3D. Dzięki skanowaniu mieliśmy możliwość odwzorowania najdrobniejszych detali, co pozwoliło nam na bardzo realistyczne odwzorowanie sylwetki Sokoła - mówi Kamila Staszczyszyn, creative director i co-founder studia Melt.

fot. Wyborowa

Na czym polega gra? Planszówka jest przeznaczona dla minimalnej liczby graczy (od 3 osób) i można ją rozgrywać w czterech różnych trybach: przyśpieszonym, zbliżeniowym, wyciszonym, oświeconym. To co czyni ja wyjątkową to element wirtualnej rzeczywistości, który uruchamia się za pomocą kodu QR. Wówczas do zawodników dołącza - Sokół, ambasador marki Wyborowa, który wyjaśni wam zasady gry, a także przeprowadzi przez całą rozgrywkę.

Wirtualny samouczek umożliwi Wam szybkie zapoznanie się z regułami, ale to nie wszystko - tryb AR pozwoli osiągnąć zupełnie inny wymiar gry, której elementy wyrosną z płaskiej planszy. Jak dokładnie to będzie wyglądać? O tym musicie przekonać się sami (wystarczy mieć przy sobie grę i smartfona), a my możemy tylko zdradzić, że wspomniane cztery tryby odnoszą się do czterech kultowych teledysków bohatera gry ("Sen", "W aucie", "Mogę wszystko", "Myśl pozytywnie").

To jak - jesteście gotowi na wieczór pełen emocji i pozytywnych wibracji? Zaproście do siebie Sokoła i pozwólcie wciągnąć do jego muzycznego świata.

Włączcie Tryb Domówki!

Więcej informacji na temat trybu wirtualnego, a także kulisy produkcji, znajdziecie na Facebooku - link do wideo.

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Wyborowa