Nocleg w mieszkaniu z “Przyjaciół”? Booking.com kusi swoją ofertą fanów serialu

Nocleg w mieszkaniu z "Przyjaciół"? Booking.com kusi swoją ofertą fanów serialu

Mimo, że od ostatniego odcinka "Przyjaciół" minęło 17 lat, to serial  wciąż cieszy się ogromną popularnością - fani do dziś oglądają ciągle stare sezony i kolekcjonują gadżety związane z ich ulubionym serialem (np. klocki LEGO, które odtwarzają nowojorskie apartamenty Moniki i Rachel oraz Chandlera i Joey’a). Teraz na miłośników amerykańskiej produkcji czeka nowa gratka - będą oni mieli okazję przenocować w słynnym mieszkaniu tytułowych przyjaciół!

Studio „The Friends Experience”, które mieści się w Nowym Jorku , można było do tej pory jedynie zwiedzać (koszt biletu 20 dolarów). Teraz jednak wybrańcy spędzą noc w miejscu, gdzie Rachel przygotowywała swoje desery, a Joey i Ross postanowili wznieść na wyższy poziom zabawę rzucania do siebie małej piłki. Zarezerwowanie noclegu w tym miejscu umożliwiła platforma Booking.com - w dniach 21, 22, 23 lub 24 maja otworzą się fioletowe drzwi dla kilku szczęściarzy.

Podczas nocy spędzonej w mieszkaniu Moniki będzie możliwość przyjrzenia się wszystkim meblom, kostiumom i rekwizytom znanym z serialu, ale także np. ... pogrania w piłkarzyki i zjedzenia śniadania w słynnej kawiarni Central Perk.

Przy okazji przypominamy, że już 27 maja zostanie wyemitowany specjalny odcinek z udziałem całej obsady – „Friends: Reunion”, którego tytuł będzie brzmiał „The One Where They Get Back Together”. Już nie możemy się doczekać!