Cardi B wypuszcza swoją pierwszą kolekcję ubrań zaprojektowaną we współpracy z Reebok

Cardi B wypuszcza swoją pierwszą kolekcję ubrań zaprojektowaną we współpracy z Reebok

Reebok ogłosił swoją pierwszą kolekcję ubrań zaprojektowanych we współpracy z ikoniczną artystką Cardi B. Kolekcja Summertime Fine, która oficjalnie pojawiła się 23 kwietnia wraz z kolorystycznie skoordynowaną linią butów Cardi B Club C, wspiera kobiety w bezkompromisowym podążaniu własną drogą.
 
Linia ubrań jest inspirowana stylem lat 90. i powstała na bazie archiwalnych fasonów Reebok. Cardi chciała, by odzież z pierwszej kolekcji odtwarzała jej wspomnienia sprzed lat ze wspólnego czasu spędzanego z przyjaciółmi w rekreacyjnej dzielnicy Coney Island. Kolekcja efektownie odzwierciedla jej odważną osobowość, a legendarne ubrania Reebok zostały unowocześnione niepowtarzalną estetyką podkreślającą bezkompromisowy styl artystki.

Cardi B starannie wybrała materiały do swojej kolekcji we współpracy z Reebok i była czynnie zaangażowana w jej powstanie od wstępnych projektów aż po finalne decyzje w kwestii każdego detalu. Piosenkarka osobiście przymierzyła też każde gotowe ubranie, by mieć pewność, że projekt w pełni wpisuje się w jej styl i wymagania jakościowe.

fot. Reebok

„Z wielką dumą ogłaszam powstanie mojej pierwszej kolekcji odzieży we współpracy z Reebok” – powiedziała Cardi. „Każda kobieta znajdzie w niej ubrania, w których poczuje się seksownie i pewnie. Podkreślające talię legginsy i dopasowane fasony sprawiają, że każda z nas będzie zachwycać wyglądem” - dodaje artystka.

fot. Reebok

Spektakularne zestawienie jasnego fioletu i wyrazistej czerwieni skutecznie przykuwa uwagę otoczenia. Podkreślające figurę fasony, przeszycia i wstawki z siateczki tworzą warstwowe ubrania w stylu lat 90., z zamiłowania do których słynie artystka. Kolory i materiały wykorzystane w kolekcji świetnie prezentują się zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym, więc idealnie sprawdzą się na treningu i na wieczornym wyjściu. Wszystkie modele będą dostępne w rozmiarach od 2XS do 4X, tak by każda fanka Cardi B znalazła w niej coś dla siebie.

Kolekcja Summertime Fine wraz z linią kolorystycznie dopełniających ją butów Cardi B Club C jest już dostępna na stronie Reebok Online Shop | Reebok PL

fot. Reebok
fot. Reebok