Kupujesz jakościowe ubrania? Zadbaj o nie z szafą odświeżającą ubrania Samsung AirDresser

Kupujesz jakościowe ubrania? Zadbaj o nie z szafą odświeżającą ubrania Samsung AirDresser

Wełniane płaszcze, puchowe kurtki, marynarki, garnitury i kaszmirowe swetry – aby wszystkie te ubrania zachowały swój wygląd na długie lata, potrzebują odpowiedniego przechowywania i odświeżania. Z Samsung AirDresser będzie to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wśród miłośników mody wciąż rośnie świadomość dotycząca tego, jaki wpływ na środowisko ma branża fast fashion – to spowodowało, że kupujemy zdecydowanie mniej ubrań. Nie stawiamy już na ilość, ale na jakość – wybieramy rzeczy z dobrej jakości tkanin, które będą mogły nam posłużyć na długie lata. Jest jednak jeden warunek – aby wełniane, kaszmirowe i ubrania z dodatkiem jedwabiu nie deformowały się i zachowały wszystkie swoje właściwości, wymagają odpowiedniego traktowania. Często oddawanie do pralni i używanie inwazyjnych środków chemicznych nie wchodzi w tym wypadku w grę, a więc czym możemy je zastąpić?

fot. Samsung

Szafa AirDresser od Samsung może być świetnym rozwiązaniem dla osób zabieganych, które nie chcą tracić czasu na ciągłe oddawanie rzeczy do pralni, czy
też pranie ręczne. To też idealna opcja dla ludzi dbających każdego dnia o swój wizerunek, który jest częścią ich pracy – w szafach takich osób dominują biznesowe marynarki, płaszcze, skórzane ubrania i sukienki z delikatnych tkanin. Jedną z takich osób jest Kasia Sokołowska – najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce, kobieta sukcesu i ikona stylu – która dziś nie wyobraża sobie swojej garderoby bez AirDresser. W szafie Kasi można znaleźć wiele ubrań ze znakomitej jakości tkanin, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji, dlatego produkt Samsunga idealnie wpasował się w jej potrzeby. Jak sama mówi:

- Samsung AirDresser to urządzenie, które odpowiada na moje potrzeby. Dzięki niemu mogę szybko i wygodnie odświeżyć ubrania przed ważnym spotkaniem. To dla mnie szczególnie istotne, ze względu na to, że często zmieniam strój w ciągu dnia między nagraniami do programu, spotkaniami biznesowymi a innymi zobowiązaniami. Chcę mieć gwarancję, że moje ubrania zawsze będą wyglądały idealnie, będą zadbane, świeże i pozbawione zagnieceń. Cieszę się, że Samsung ma w swoim portfolio tak innowacyjne urządzenia, które pozwalają na uzyskanie efektu pralni dzięki zaawansowanym technologiom, a przy tym są stylowe i doskonale komponują się z nowoczesnym wnętrzem.

fot. Samsung

Na czym polega działanie szafy parowej AirDresser? Za wszystkim stoi szereg wyjątkowych technologii, które pozwalają odświeżyć i utrzymać ubrania w świetnej kondycji. Pierwszą taką innowacją jest technologia JetAir, która polega na tym, że w szafie dochodzi do powstania silnego podmuchu powietrza, który usuwa gromadzące się na ubraniach zanieczyszczenia, jak kurz czy miejski pył. Następnie wkracza technologia JestSteam - wygenerowana w szafie para głęboko wnika w tkaniny, dzięki czemu wygładza zagniecenia i eliminuje zarazki (AirDresser usuwa aż do 99,9% bakterii i alergenów, wirusów*). Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w filtr UV, który skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów z ubrań oraz wnętrza urządzenia.

Innowacyjny produkt ma nie tylko zastosowanie odświeżające do rzeczy, których nie pierzemy po każdym założeniu. AirDresser to przede wszystkim idealne rozwiązanie do odświeżania rzeczy, które nie nadają się do prania w pralce ze względu na ryzyko uszkodzenia w bębnie. Parowa szafa od Samsunga może być też jednak świetnym uzupełnieniem dla standardowej pralki, w której najpierw na mokro pozbędziemy się wszystkich plam, a następnie w niskiej temperaturze wysuszymy je w szafie AirDresser. Będzie to z pewnością bezpiecznie dla naszych koszul, delikatnej bielizny, czy ubranek dziecięcych, ponieważ niższa temperatura suszenia przywraca włóknom ich naturalną strukturę i nie doprowadza do deformacji fasonu.

fot. Sznyt

Szafa parowa ma aż 26 programów przeznaczonych do różnych tkanin i części garderoby, dlatego możemy w niej odświeżać marynarki, garnitury, płaszcze,
puchowe kurtki czy poduszki (których nie można prać na mokro), a nawet plecaki, czapki i szaliki. Jeśli zastanawiacie się, czy korzystanie z szafy AirDresser jest skomplikowane, nie musicie się obawiać – obsługa jest prosta i niezwykle intuicyjna i polega wyłącznie na ustawieniu odpowiedniego programu. Dla jeszcze większego komfortu, AirDresser można zdalnie uruchomić, zatrzymać i monitorować przebieg odświeżania za pomocą aplikacji SmartThings. We wnętrzu szafy znajdziemy także szereg rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań: m.in. półkę na plecaki, poduszki, czapki i specjalny wieszak Air Hanger, który jest kluczowym elementem podczas odświeżania i wygładzania zagnieceń z ubrań - pozwala parze wniknąć w materiał od środka, nie omijając żadnego fragmentu ubrania.

Warto również wiedzieć, że AirDresser może stać w dowolnym miejscu w domu lub miejscu pracy - urządzenie nie wymaga podłączenia do wody, a przy tym jest ciche i nie wywołuje żadnych wibracji w swoim otoczeniu. Dodajmy przy tym, że ze względu na elegancki, minimalistyczny design (nagrodzony w międzynarodowym konkursie IF Design AWARD 2020,) jest w stanie wpasować się do każdego nowoczesnego wnętrza.

Czy odkryliśmy właśnie najlepszą metodę na bezpieczne odświeżanie delikatnych tkanin i bardziej wymagających elementów garderoby? Z nowym urządzeniem Samsung zapomnicie, czym są regularne wizyty w pralni i będziecie mogli zadbać o swoje ubrania w domowym zaciszu.

___________________________________________________________________

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

Materiał powstał przy współpracy z Samsung