Słownik mody – Twoje “must know” na temat branży fashion

Słownik mody - Twoje “must know” na temat branży fashion

Pierwszy w Polsce Słownik mody to rewolucyjny projekt opracowany przez Domodi.pl: w przystępny i inspirujący sposób pomaga czytelnikom lepiej zrozumieć związane ze światem mody zjawiska i poznać definicje pojęć, które nie zawsze są oczywiste. Chcesz poznać style, trendy, ważne osoby, rodzaje tkanin czy fasonów? Słownik mody online to adres, który koniecznie musisz poznać!

Słownik mody - co to takiego?

Słownik mody to zbiór setek haseł dotyczących branży fashion, opracowanych we współpracy z ekspertami z wielu związanych z modą dziedzin. Opracowane inspirująco i czytelnie, pomagają lepiej zrozumieć zjawiska, które nie powinny być obce żadnej szanującej się fashionistce. Dlaczego do Słownika warto zaglądać? Bo to najlepsze miejsce w sieci, jeśli chcesz poznać rozmaite style i fasony, dowiedzieć się więcej na temat najważniejszych osobistości (od projektantów po fotografów), dostrzegać różnice między dress code’ami czy operować anglojęzycznymi słówkami bez cienia wątpliwości. Słownik mody w pierwszej odsłonie wydany był w wersji papierowej, aktualnie redakcja skupia się na poszerzaniu bazy haseł w ogólnodostępnej i praktycznej wersji online.

Chcesz wiedzieć, co ukształtowało obecną modę i co ma na nią największy wpływ? Mieć w małym palcu wiedzę na temat tkanin, marketingowych niuansów, modowych zjawisk, blogerów i projektantów? Słownik mody Domodi to adres, który warto znać na pamięć!

Zostań współtwórcą Słownika mody!

Pasjonujesz się modą i masz dużą wiedzę na temat tajników branży? Dołącz do takich osobowości, jak Tamara Gonzalez Perea, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Asia Typek czy Marta Siniło i zostań autorem haseł w Słowniku mody. Wystarczy, że skontaktujesz się z redakcją, wysyłając mail na adres: slownik@domodi.pl. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się projektowaniem, fotografią, stylizacją czy blogowaniem, możesz zainspirować czytelników naszego opracowania i podzielić się tym, co najbardziej Cię w branży mody pasjonuje.

Artykuł powstał we współpracy z Domodi.pl

sznyt tygodnia

najnowsze