ICY PARK, czyli trzecia wspólna kolekcja Beyoncé i adidasa

ICY PARK, czyli trzecia wspólna kolekcja Beyoncé i adidasa

adidas i IVY PARK współpracują już po raz trzeci - efektem jest zimowa kolekcja zatytułowana ICY PARK, która inspiracje czerpie zarówno z ulicy, jak i z alpejskich stoków.

Streetwear inspirowany modą lansowaną przez narciarzy i snowboardzistów? Dlaczego nie! Właśnie po tę inspirację sięgnęli twórcy nieszablonowej kolekcji ICY PARK, w której znajdziemy całą gamę odzieży, obuwia i akcesoriów.

W kolekcji znalazło się wiele wyrazistych i zarazem bardzo funkcjonalnych ubrań - sportowe legginsy, cropp topy, spodnie dresowe i obszerne narciarskie kurtki. Niektóre elementy kolekcji są ozdobione już nowym monogramem Ivy Park, a inne urozmaica sztuczne owcze futerko.

Jednak szczególną uwagę przykuwa nowa kolekcja butów, na którą składa się aż 5 nowych modeli: Ultra Boost, Forum Lo, Forum Mid, Super Sleek i super elegancki IVY PARK, który oferuje wygodę i przyciągający wzrok design. Dzięki bogatym teksturom i odblaskowym detalom obuwie zupełnie na nowo definiuje "górski styl".

Wśród znanych osobistości promujących kolekcję znalazła się modelka Hailey Bieber, dyrektor generalny wytwórni i raper Gucci Mane, piosenkarz Kaash Paige oraz modelki Akesha Murray, Shi Gray i Kyla Coleman. Taki wybór ambasadorów wynika z tego, że kolekcja promuje różnorodność i wolność, a także ma rozbudzać „kreatywność, indywidualność i wyobraźnię” klientów. Co ważne, kolekcja nie wyklucza nikogo - produkty są dostępne w rozmiarach XXXS – 4X.

Trzecia kolekcja adidas x IVY PARK pojawi się 19 lutego na stronie www.adidas.com/ivypark i będzie dostępna w sklepach oraz u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie od 20 lutego. Ceny wahają się od 30 USD za akcesoria do 850 USD za odzież wierzchnią.

tekst: A.R