Loewe i Studio Ghibli łączą siły we wspólnej kolekcji inspirowanej filmem ,,Mój sąsiad Totoro”

Loewe i Studio Ghibli łączą siły we wspólnej kolekcji inspirowanej filmem ,,Mój sąsiad Totoro”

Czy są tu jacyś fani słynnego Studia Ghibli? Japońskie studio animacyjne nawiązało współpracę z marką Loewe, w ramach której powstała kolekcja ubrań inspirowanych kultowym już filmem anime „Mój sąsiad Totoro” z 1988 roku.

– To, co łączy markę Loewe i Studio Ghibli, to wzajemna miłość do wysokiej klasy rzemiosła i technik rzemieślniczych, wyrażona w charakterystycznych dla nas językach – przyznał Jonathan Anderson w komunikacie prasowym na temat nowej kolekcji powstałej we współpracy ze słynnym, japońskim studiem animacyjnym.

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że bajkowe postacie i krajobrazy znane nam dobrze z kultowego już filmu „Mój sąsiad Totoro” świetnie współgrają z estetyką marki Loewe, która przeszła niemałe zmiany pod sterami Andersona.

W kolekcji Loewe x Studio Ghibli znajdziemy m.in. T-shirty, bluzy z kapturem, kurtki motocyklowe, a także ręcznie wykonane torby i dodatki, takie jak np. portfele. Każdy projekt posiada większy lub mniejszy element nawiązujący do filmu anime „Mój sąsiad Totoro”.

Kolekcja jest już dostępna w sklepach stacjonarnych marki Loewe oraz online.

J.S., LOEWE