Komedia “Książę w Nowym Jorku” doczekała się kontynuacji!

Komedia "Książę w Nowym Jorku" doczekała się kontynuacji!

Zobaczcie oficjalny zwiastun sequela słynnej komedii z Eddym Murphym. Na czym będzie bazować fabuła filmu "Książę w Nowym Jorku 2"?

Dobra wiadomość dla fanów kultowej komedii z 1988 roku, w której główną rolę zagrał znakomity Eddie Murphy. Amazon Studios wypuścił oficjalny zwiastun swojej produkcji „Książę w Nowym Jorku 2”.  W drugiej części główny bohater, czyli Akeem powróci do Ameryki z misją odnalezienia... swojego syna, o którego istnieniu nie miał pojęcia.

Trailer drugiej części "Księcia" zdradza nieco całą historię, która rozpocznie się w momencie, gdy leciwy król Jaffe Joffer zleca odnalezienie syna księcia Akeema, aby zachować ciągłość tronu Zamundy. Akeem wraz ze swoim towarzyszem Semmim po 30 latach wrócą do Nowego Jorku, aby spełnić życzenie króla.

Kogo zobaczymy w kontynuacji słynnej produkcji? Na szczęście w sequelu pojawi się niemal cała oryginalna obsada.Oprócz Eddiego Murphy'ego na ekranie pojawi się Arsenio Hall (filmowy Semmi), a także m.in. Leslie Jones, Tracy Morgan, Shari Headley, Teyan Taylor czy Wesley Snipes.

Premierę produkcji zaplanowano na 5 marca 2021 roku na platformie Amazon Prime Video.