Firma Caviar wprowadza do sprzedaży iPhone’a 12 Pro z fragmentem golfu Steve’a Jobsa w logo

Firma Caviar wprowadza do sprzedaży iPhone’a 12 Pro z fragmentem golfu Steve’a Jobsa w logo

Caviar to popularna, rosyjska marka, która znana jest z tworzenia „luksusowych” przeróbek iPhone'ów i case'ów do telefonów. Teraz firma wprowadziła do sprzedaży nową kolekcję, która jest poświęcona Steve’owi Jobsowi i 10-leciu iPhone’a 4. 

Nie bez powodu marka postanowiła przerobić model iPhone 12 Pro na iPhone’a 4 – był to bowiem ostatni smartfon, który zaprezentował sam Steve Jobs. W ramach kolekcji „iPhone 12 Pro‌ Jobs 4” przód telefonu został  nietknięty, zaś tył został znacznie zmodyfikowany. Uwagę zwraca przede wszystkim logo, w którym znalazł się... fragment prawdziwego golfu Steve'a Jobsa.

Tuż pod logotypem umieszczono natomiasta podpis byłego CEO Apple'a oraz napis „Think Different”, które niegdyś było sloganem marketingowym marki z Cupertino.

W kolekcji dostępne jest kilka wersji przerobionego iPhone'a 12 Pro. Najtańszy, biały model zrobiony jest z kompozytu G10 pokrytego emalią jubilerską, natomiast logo przedstawiające nadgryzione jabłko wykonano ze srebra próby 925. Taki model kosztuje 6490 dolarów.

Nieco droższa zaś jest wersja złota, wykonana z prawdziwego 18-karatowego złota, która kosztuje 8910 dolarów za wersję z 128 GB. Z kolei czarno-złoty iPhone 12 Pro z pamięcią 512 GB kosztuje już 10 14 dolarów.

Co ciekawe, w ramach kolekcji „iPhone 12 Pro‌ Jobs 4” marka sprzedaje również sneakersy New Balance 991, które również zawierają fragment golfu Jobsa oraz małą płytkę z hasłem „Think different”. Kosztują 1830 dolarów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Ta obudowa zamieni iPhone’a w wysokiej klasy zegarek mechaniczny
Ten iPhone jest wykonany z tego samego materiału co Tesla Cybertruck

J.S., CAVIAR