W stylu mistrza, czyli kolekcja Wilfredo Leona dla 4F

W stylu mistrza, czyli kolekcja Wilfredo Leona dla 4F

Jeden z najlepszych siatkarzy na Ziemi. Rekordzista prędkości serwisu. MVP Superpucharu Włoch. Reprezentant Polski. Ambasador 4F – a teraz także nowej kolekcji marki. Mowa o sportowcu Wilfredo Leonie, który nawiązał współpracę z polskim brandem.

Wspólna przygoda Wilfredo Leona i 4F rozpoczęła się wiosną bieżącego roku. Wtedy premierę miała pierwsza kampania i kolekcja treningowa siatkarza jako ambasadora marki. Teraz sportowiec i polski brand ponownie połączyli siły w specjalnej kolekcji sportstyle WL9 x 4F.

Kampania inspirowana historią siatkarza ma zadanie mobilizować do treningu na własnych zasadach, we własnym stylu.

– Razem z 4F chcemy przekonać każdego, że najlepszym sposobem na sport jest trening według swojego własnego rytmu. Tak samo jest ze stylem! To ważne, by być sobą 24/7 – nie tylko na boisku. Dlatego po rekomendowanej przeze mnie kolekcji treningowej przyszedł czas na codzienny sportstyle. W jednej drużynie z 4F stworzyliśmy najnowsze bluzy, spodnie czy koszulki. Pozwolą one mężczyznom czuć się świetnie ubranymi podczas obowiązków, pracy lub odpoczynku – i to bez większego wysiłku. Właśnie takie ubrania lubię i noszę każdego dnia – mówi Wilfredo Leon, ambasador 4F.

Główny motyw kolekcji – zupełnie nowy monogram „WL9” – łączy inicjały zawodnika z jego numerem w klubie Sir Safety Perugia. Typograficzne nadruki i grafiki piłki siatkowej umieszczono na bogatej gamie klasycznych T-shirtów. W ofercie są także praktyczne longsleevy, różnorodne fasony bluz na chłodne miesiące oraz seria dresowych spodni. Co istotne, uniwersalne kolory kolekcji Wilfredo Leona – czerń, ciemna szarość i oliwka – wyglądają świetnie w dowolnych kombinacjach i łatwo łączą się z innymi ubraniami w męskiej szafie. Ponadto, kolekcja powstała z najwyższej jakości materiałów – tkanin i dzianin, które występują także w połączeniach.

Kolekcja WL9 x 4F dostępna jest w sprzedaży od 2 grudnia.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Aż pięć reprezentacji wystąpi na Zimowych Igrzyskach w PyeongChang w strojach 4F

J.S., MAT. PRASOWE