Nie tylko Porsche, ale też motocykl – w grze Cyberpunk 2077 pojawią się jednoślady Keanu Reevesa

Nie tylko Porsche, ale też motocykl – w grze Cyberpunk 2077 pojawią się jednoślady Keanu Reevesa

Premiera Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym na światło dziennie wychodzi coraz więcej informacji na temat długo wyczekiwanej gry. Teraz okazało się, że studio CD Projekt połączyło siły z Arch Motorcycle, firmą należącą do Keanu Reevesa.

W ramach nietypowej współpracy w Cyberpunk 2077 pojawi się kilka różnych jednośladów, opracowanych wspólnie z Keanu Reevesem i jego firmą Arch Motorcycles. Najciekawszą kwestią jest jednak fakt, że w grze zobaczymy też motocykl, który wzorowany jest na prawdziwym jednośladzie – modelu Method 143 Arch Motorcycles. Co więcej, głosy pojazdu, które będzie można usłyszeć w grze, to nagrania prawdziwych odgłosów wspomnianego motocykla.

Ekipa CD Projekt Red, która jest odpowiedzialna za warstwę dźwiękową gry, zarejestrowała wszystkie dźwięki modelu Method 143, wydawane nie tylko przez jednostkę napędową, ale także przez opony, czy elementy zawieszenia.

Motocykl Method 143 to power cruiser o zaawansowanym podwoziu oraz z V-Twinem 2,4 litra o mocy 170 KM. Jednoślad został wykonany z użyciem najwyższej jakości materiałów – włókna węglowego, aluminium oraz skóry. Z kolei dzięki karbonowej ramie typu monoshell motocykl jest niezwykle lekki.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Keanu Reeves zaprezentował swoją niezwykłą kolekcję motocykli
Motocykl, który wygląda jak rower? Oto Novus Bike z napędem elektrycznym

J.S., ARCH MOTORCYCLE