Leonardo DiCaprio, Meryl Streep i Timothée Chalamet wystąpią w nowym filmie Netfliksa. Szykuje się produkcja roku?

Leonardo DiCaprio, Meryl Streep i Timothée Chalamet wystąpią w nowym filmie Netfliksa. Szykuje się produkcja roku?

Pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego filmu Netfliksa zatytułowanego „Don’t Look Up”. Wcześniej potwierdzono, że w produkcji wystąpi Jennifer Lawrence oraz Cate Blanchett, teraz zaś ujawniono, że więcej pierwszoligowych gwiazd zobaczymy na dużym ekranie – m.in. Leonardo DiCaprio, Meryl Streep oraz Timothée Chalameta.

Co wiemy już na temat filmu „Don’t Look Up”? Otóż, na stołku reżysera zasiądzie Adam McKay, który ma na swoim koncie takie produkcje, jak świetny „Big Short” oraz marvelowski „Ant-Man”.

Wiemy również, że „Don’t Look Up” będzie komedią opowiadającą o kosmosie. Fabuła filmu ma się bowiem skupić na historii astronomki – w tej roli Jennifer Lawrence – która odkrywa, że w kierunku Ziemi zbliża się asteroida i naszej planecie grozi zagłada. Wraz ze swoim partnerem bohaterka wyrusza na misję, by ratować społeczeństwo.

Oprócz Lawrence w filmie zobaczymy też takie gwiazdy jak m.in. Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Timothee Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry czy Jonah Hill.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy produkcja będzie miała swoją premierę. Zdjęcia do filmu miały ruszyć w kwietniu tego roku, lecz w uwagi na pandemię koronawirusa zostały przesunięte.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Leonardo DiCaprio został współproducentem dokumentu o polskim rzeźbiarzu

J.S.

sznyt tygodnia

najnowsze