Już są pierwsze zdjęcia promujące nową część ,,Wiedźmina”

Już są pierwsze zdjęcia promujące nową część ,,Wiedźmina”

Netflix opublikował w swoich social mediach pierwsze zdjęcia promujące drugi sezon serialu „Wiedźmin”. Zobaczcie, jak prezentuje się Geralt w zupełnie nowej zbroi. 

„Nowa zbroja, ten sam wiedźmin” – takimi słowami okraszono długo wyczekiwane, pierwsze zdjęcia zapowiadające nową część „Wiedźmina”. Widzimy na nich Geralta (w tej roli Henry Cavill), który zaprezentował się w całkowicie nowej zbroi.

To jednak nie jedyne zdjęcia, które w mgnieniu oka obiegły internet i podbiły serca fanów netfliksowego serialu na podstawie powieści pisarza Andrzeja Sapkowskiego – na najnowszych plakatach promocyjnych możemy zobaczyć również Ciri, a także Yennefer.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy druga część „Wiedźmina” ujrzy światło dziennie – cały czas trwają prace nad produkcją, które dopiero niedawno zostały wznowione po wybuchu pandemii koronawirusa. Zdjęcia mają zakończyć się w lutym 2021 roku, więc prawdopodobnie premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się kilka miesięcy później.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
“Gdy robiliśmy Wiedźmina, ludzie też pukali się w głowę”. Z Michałem Kicińskim rozmawiamy o jego nowym produkcie – telefonie bez internetu

J.S., NETFLIX

sznyt tygodnia

najnowsze