Nowy Philips OLED+935 z dźwiękiem od Bowers&Wilkins wyróżniony nagrodą EISA Home Theatre 2020

Nowy Philips OLED+935 z dźwiękiem od Bowers&Wilkins wyróżniony nagrodą EISA Home Theatre 2020

Marka Philips TV & Sound kolejny raz wprowadza na rynek telewizor premium zaprojektowany we współpracy z brytyjskim producentem sprzętu audio. Philips OLED+935 to zupełnie nowy model z najwyższą jakością obrazu i nagłośnienia zapewniający wyjątkowe wrażenia audiowizualne.

Telewizory Philips OLED+ zawsze cechowała finezja, przyciągający wzrok design oraz perfekcyjny obraz i dźwięk. Partnerów Philips TV & Sound oraz Bowers&Wilkins wyróżnia filozofia ciągłego doskonalenia każdego elementu swojego projektu, czego mogliśmy doświadczyć, oglądając wyróżnione wieloma nagrodami telewizory stworzone przez te marki. Efektem tegorocznej współpracy jest wprowadzenie na rynek nowego modelu Philips OLED+935 – telewizora z czterostronnym systemem Ambilight, który po raz kolejny przesuwa granice w zakresie jakości obrazu i dźwięku. Potwierdzeniem jest nagroda EISA Home Theatre 2020 przyznana dla tego modelu.

fot. materiały prasowe

Każdy telewizor premium od marki Philips cechuje się doskonałym designem, a Philips OLED+935 nie jest tu wyjątkiem. Ten wysokiej klasy model wyróżnia ultrasmukła obudowa, bezkrawędziowe ramki i wysokiej jakości metalowe wykończenie. Głośnik centralny jest pokryty w centralnej części transparentną akustycznie tkaniną firmy Kvadrat, zaś od góry posiada metalowe wykończenie micromesh, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego dźwięku. Obudowa głośnika z wygiętym minimalistycznym i metalowym ramieniem służy jako podstawa urządzenia. Czterostronna technologia Philips Ambilight zapewnia perfekcyjną jakość obrazu, który wydaje się wychodzić poza ekran. W połączeniu z bardzo cienką ramką daje to wyjątkowe

Telewizor stanowi także doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Wysokiej klasy pilot posiada eleganckie, płaskie i podświetlane klawisze, a także metalizowane
wykończenie. Boki i tył pilota pokrywa pozyskiwana odpowiedzialnie skóra szkockiej marki Muirhead.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Telewizory Philips OLED+ są powszechnie znane z wysokiej rozdzielczości obrazu dzięki procesorowi P5 czwartej generacji, który odpowiada za pięć głównych elementów składających się na jakość obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu).Technologia sztucznej inteligencji pozwala uzyskać obraz bardziej naturalny i realistyczny niż na jakimkolwiek innym telewizorze. Przy wsparciu sztucznej inteligencji Philips OLED+935 generuje ostry jak brzytwa obraz, zaś perfekcyjny dźwięk powstaje dzięki współpracy z Bowers & Wilkins. Model ten to pierwszy telewizor marki Philips wyposażony zarówno w specjalne głośniki Dolby Atmos Elevation, jak i unikalny układ Bowers & Wilkins Tweeter-on-Top, które poszerzają scenę, budują wrażenie głębi dźwięku w filmach, grach i transmisjach sportowych.

Telewizor Philips OLED+935 jest dostępny od września w rozmiarach w rozmiarach 55'' (9999 zł) i 65'' (13 999 zł). Mniejszy model o przekątnej ekranu 48'' pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale tego roku.

Zobacz też:

Słuchawki Philips Fidelio X3 – piękna nowość dla koneserów muzyki

8 powodów, dla których nowy Philips OLED 9002 powinien znaleźć się w twoim salonie

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze