HOM, czyli kapsuła do pracy zdalnej w całkowitej ciszy i we własnym domu

HOM, czyli kapsuła do pracy zdalnej w całkowitej ciszy i we własnym domu

Brazylijska pracownia architektoniczna Atelier Marko Brajovic we współpracy z firmami Live i Oca Brasil zaprezentowała niedawno projekt, który usprawni życie wielu osób pracujących zdalnie – przedstawiamy HOM, czyli mobilną kapsułę do home office’u.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że miliony osób na całym świecie zostały zmuszone do porzucenia wygodnego biurka w siedzibie swojej firmy i rozpoczęcia pracy z własnych czterech kątów. I choć wiele osób docenia tę możliwość, tak są też i tacy, którzy kompletnie nie potrafią odnaleźć się w nowej rzeczywistości – a już zwłaszcza, gdy nie są jedynymi domownikami, którzy pracują w systemie home office.

Z myślą o takich osobach powstała mobilna kapsuła HOM. Jej twórcami są architekci z brazylijskiego studia Atelier Marko Brajovic, a także projektanci z agencji Live i firmy Oca Brasil.

Kapsuła pełni funkcję w pełni wyposażonego i przede wszystkim wyciszonego mini biura, które możemy mieć we własnym domu. HOM bowiem – jak zapewniają twórcy – mieści się praktycznie w każdym wnętrzu.

Atelier Marko Brajovic niedawno zaczęło przyjmowanie zamówień na nietypową kapsułę. Pierwsze produkty jeszcze w 2020 roku trafią do klientów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Multitasking podczas home office, czyli do czego tak naprawdę przydają nam się dwa ekrany w laptopie

J.S., ATELIER MARKO BRAJOVIC