SING SING – nowy azjatycki koncept na mapie Warszawy

SING SING - nowy azjatycki koncept na mapie Warszawy

Sing Sing to azjatycki koncept stworzony przez Grupę Instynkt [AIOLI, Momu, Banjaluka] łączący w sobie restaurację, drink + cocktail bar oraz nietuzinkową działalność rozrywkowo-artystyczną. To jedyne takie miejsce w Polsce, przesiąknięte inspiracjami z różnych stron Azji. Goście znajdą tutaj szeroki wybór dań i koktajli, ale także muzykę na żywo, comiesięczne świętowanie pełni księżyca, zaskakujące, nie rzadko ekstrawaganckie wydarzenia, show, dizajnerskie wnętrza oraz azjatyckie lunche w cenie 10 zł.

Sing Sing specjalizuje się w szeroko pojętej kuchni azjatyckiej, mocno zainspirowanej street foodem. Szefowie Patryk Stal oraz Michael Gay, stworzyli autorską mieszankę kuchni tajskiej, koreańskiej, chińskiej, japońskiej i wietnamskiej. Dania są aromatyczne, pełne kolorów, momentami eksperymentalne, ale także czerpią z tradycyjnych receptur, wyróżniając się na tle propozycji innych orientalnych restauracji. W karcie można znaleźć m.in. płonącą, glazurowaną kaczkę podawaną w całości z plackami pszennymi, marynowanymi i świeżymi warzywami, kolorowym ryżem i sosami, różne odmiany bułeczek bao, azjatyckie sałaty, pyszne satay’e, liczne dania z woka doprawione dużą ilością orientalnych ziół czy świeże liście betelu, sprowadzane bezpośrednio z Tajlandii. W restauracji dostępne są lunche w wersji mięsnej lub wege w cenie 10 zł (przystawka + danie główne). Chętnych nie brakuje, Goście przychodzą tłumnie, korzystając z oferowanych promocji.

fot. Sing Sing

Sing Sing jako miejsce inspirowane kulturą Azji i wieloma podróżami, kreuje dla Gości inny, nowy wymiar doświadczania. Szczególnie wieczorem przypomina Bangkok, gdzie życie tętni 24/h. W ciągu dnia kusi różnorodnością smaków, w nocy, hipnotyzując i uwodząc, przenosi wszystkich na azjatycką
ulicę, wypełnioną neonami, kolorami i zapachami egzotycznych potraw. Mnogość oryginalnych dań, autorska karta koktajli, pokazy barmańskie, muzyka na żywo i inne atrakcje sprawiają, że Sing Sing jak magnes przyciąga codziennie nowych gości. Oferta wydarzeń organizowanych w lokalu znajduje się na bieżąco aktualizowanym fan page.

Każdy miłośnik Azji, Ci którzy tęsknią za podróżami, a także Ci szukający nowych doświadczeń smakowych i audio-wizualnych powinni odwiedzić Sing Sing. Przekonajcie się czym jest sensualne umami i jak szybko można przenieść się do środka Azji, pozostając w samym centrum Warszawy.

fot. Sing Sing

Sing Sing tradycyjnie świętuje pełnię księżyca tworząc wydarzenie pełne azjatyckich doświadczeń. Najbliższa pełnia wypada 2 września, a co za tym idzie, restauracja przygotowuje Full Moon Half Price. Tego dnia od godziny 18:00 cała karta w restauracji będzie obniżona o 50%. Warto dokonać rezerwacji, ponieważ chętnych na promocyjne ceny menu nie będzie brakowało.

fot. Sing Sing
fot. Sing Sing

 

materiały prasowe