Sony wprowadził do sprzedaży przenośny klimatyzator

Sony wprowadził do sprzedaży przenośny klimatyzator

REON POCKET to podręczny klimatyzator marki Sony, który został oficjalnie zaprezentowany w ubiegłym roku. Teraz w końcu wchodzi do sprzedaży.

Przenośny klimatyzator marki Sony to świetne urządzenie dla tych, którzy ciężko znoszą wysokie temperatury – a w związku z globalnym ociepleniem takowych w ciągu roku może być coraz więcej.

REON POCKET sprzedawany jest z białym t-shirtem ze specjalną, małą kieszonką, w której można umieścić urządzenie, by chłodziło nasz kark i okolice. Klimatyzator można też trzymać bezpośrednio w rękach i nakierować je na najbardziej nagrzane miejsce na ciele.

Jak deklaruje producent, REON POCKET jest w stanie obniżyć temperaturę nawet o 13 stopni Celsjusza, natomiast w te chłodniejsze dni – podnieść o ją nawet o ponad 8 stopni Celsjusza.

Klimatyzator waży zaledwie 89 gramów i można sterować nim za pomocą specjalnej aplikacji. Ponadto, sprzęt potrafi chłodzić przez 2,5 godziny lub grzać przez ponad dwie. Natomiast wbudowaną baterię litowo-jonową ładuje się około 2,5 godziny przez port USB-C.

Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży na stronie marki Sony i kosztuje 120 dolarów. T-shirt ze specjalną kieszonką na klimatyzator kosztuje zaś dodatkowe 20 dolarów.

Przenośny klimatyzator został docelowo stworzony na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które z uwagi na koronawirusa zostały odwołane.

J.G., SONY

sznyt tygodnia

najnowsze