EA Sports pokazało okładkę gry FIFA 21 – internet porównał ją do pracy wykonanej w kilka minut w Paintcie

EA Sports pokazało okładkę gry FIFA 21 – internet porównał ją do pracy wykonanej w kilka minut w Paintcie

Koncern Electronic Arts zaprezentował właśnie okładki swojej nowej gry FIFA 21, których bohaterem jest piłkarz Kylian Mbappe z zespołu Paris Saint-Germain F.C. Internauci szybko wyśmiali jakość wykonania projektu, publikując w sieci swoje własne, prześmiewcze wersje.

FIFA to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gier komputerowych o tematyce sportowej. Nic więc dziwnego, że gdy firma EA Sports zaprezentowała okładki najnowszej wersji gry, która – nie oszukujmy się – nie jest najwyższych lotów, w internecie zawrzało.

Na okładkach FIFY 21 pojawił się wizerunek młodego piłkarza Kylian Mbappe z zespołu Paris Saint-Germain F.C. W zależności od wersji gry, umieszczono zdjęcia zawodnika w różnych ujęciach. I choć projekt tegorocznej okładki znacznie odbiega od stylistyki stosowanej do tej pory przez firmę EA Sports, to nie w tym tkwi problem. Internautów uderzyła słaba jakość jej wykonania – niektórzy nawet porównali okładkę do projektu ucznia podstawówki, wykonanej „na szybko” w Paintcie.

Internauci szybko stworzyli też swoje własne, prześmiewcze wersje okładki nowej FIFY 21. Która najbardziej Wam się podoba? ;)

J.G., EA SPORTS