Nowości od Samsung dla fanów technologii i designu

Nowości od Samsung dla fanów technologii i designu

To była bardzo szczodra wiosna dla miłośników nowoczesnych technologii ułatwiających życie, jak wyjątkowego designu. W ofercie marki Samsung pojawił się na przykład szereg nowości. Firma wprowadziła na rynek szafę odświeżającą ubrania AirDresser oraz nową linię urządzeń do zabudowy klasy premium Infinite Line™.

Pełna elegancja

Ubrania podczas noszenia tracą swój nienaganny wygląd. W przywróceniu go pomoże stworzona przez Samsung szafa odświeżająca ubrania AirDresser. Urządzenie zadba także o te tkaniny, które dotychczas wymagały specjalistycznego prania, jak jedwab, wełna czy kaszmir.

Samsung AirDresser

Podstawą działania AirDresser jest silny nadmuch powietrza, które usuwa z ubrania wszelkie pyłki i kurz, i zatrzymuje je na filtrach. Dzięki technologii JetSteam, która wykorzystuje parę wodną, z odzieży usuwane są zagniecenia oraz zarazki i alergeny. A zamontowane w szafie filtry pozwalają usunąć z ubrań oraz wnętrza szafy nieprzyjemne zapachy. Wreszcie suszenie w niskiej temperaturze przywraca włóknom naturalną sprężystość, eliminując powstałe zagniecenia.

Samsung AirDresser

Wyjątkowy design urządzenia został doceniony nagrodą IF Design Award 2020. Minimalistyczny front Crystal Mirror ze zintegrowanym panelem sterowania doskonale wpisze się w każde pomieszczenie, dodając mu elegancji i blasku.

Design w wersji premium

Podobnie świetnym designem i funkcjonalnością cechuje się linia urządzeń do zabudowy Infinite Line™. Tworzą ją standardowe oraz kompaktowe piekarniki, płyty indukcyjne i skośne okapy. W przypadku piekarników tradycyjne, poziome linie zastąpiono pionowymi. Centralnym punktem piekarników jest wertykalna, smukła szyba, która nadaje urządzeniom eleganckiego charakteru. Nie mniej ważne są materiały, wykorzystane do stworzenia urządzeń. Przyjemne w dotyku satynowe szkło i matowe elementy podkreślają szyk oraz ekskluzywny charakter pomieszczenia, w którym je zainstalowano.

Samsung Infinite Line™

Jeśli zaś chodzi o kwestie użytkowe, to wśród płyt indukcyjnych z serii Infinite Line™ znajdziemy na przykład taką z wbudowanym na środku wyciągiem. Do tego bez problemu można ją zamontować na równi z blatem kuchennym, co ułatwia uzyskanie jednolitej i spójnej płaszczyzny. Z kolei aby ułatwić gotowanie potraw w serii Infinite Line™ znalazły się piekarniki parowe. Do tego dzięki funkcji Dual Cook i specjalnemu separatorowi w piekarniku przygotujemy dwie potrawy jednocześnie bez obawy o przenikanie zapachów.

Samsung Infinite Line™

Wprowadzone przez Samsung urządzenia pozwalają nie tylko cieszyć się wyjątkowym wzornictwem. Ułatwiają także wykonywanie codziennych zadań i dbanie o swój własny image, sprawiając, że żyje się po prostu łatwiej.

 

Publikacja powstała we współpracy z firmą Samsung