BMW Motorrad x ESMC Off-Road, czyli niekonwencjonalny projekt motocykla z wózkiem

BMW Motorrad x ESMC Off-Road, czyli niekonwencjonalny projekt motocykla z wózkiem

To się nazywa pomysł – Lago Valiño, student z Walencji, który interesuje się projektowaniem niezwykłych projektów środków transportu, zaprezentował właśnie swoją nową pracę, czyli BMW Motorrad x ESMC Off-Road. Jest to połączenie elektrycznego motocyklu BMW z dodatkowym wózkiem bocznym.

Projekt włoskiego studenta już na pierwszy rzut oka robi wrażenie – mowa tu chociażby o futurystycznym kształcie pojazdu. Warte uwagi jest również samo zastosowanie wózka bocznego – choć przeważnie tego typu platformy zazwyczaj służą do przewozu innych osób, tak w tym przypadku chodzi o bagaże.

Zgodnie z wizją Lago Valiño na wózku bocznym umieszczony mógłby zostać dodatkowy akumulator, co znacznie wydłużyłoby zasięg motocyklu. Ponadto, znalazłby się tam również dodatkowy silnik, dzięki czemu pojazd zwiększyłby swoje możliwości w terenie – po to z pewnością koncept otrzymał terenowe opony.

Oprócz tego pojazd posiada też szeroką gamę dodatków, takich jak m.in. pełne oświetlenie LED, czy też kolorowy i dotykowym wyświetlacz HUD.

Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie Lago Valiño na platformie Behance.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Tak wygląda Volkswagen Beetle przerobiony na mini-motocykl
BMW pokazało swój autonomiczny motocykl R1200GS

J.G., LAGO VALINO BEHANCE

sznyt tygodnia

najnowsze