Reebok celebruje święto społeczności LGBT+ kolekcją “All types of love”

Reebok celebruje święto społeczności LGBT+ kolekcją "All types of love"

Kolekcja Reeboka "All types of love" jest częścią kampanii "Proud Notes", w którą marka zaangażowała aktywistów i członków społeczności LGBT+. Zachęca ona do wyrażania siebie poprzez szeroką gamę modeli butów, odzieży i akcesoriów. Kampania stanowi platformę dla autentycznych, pełnych pasji osób do dzielenia się swoimi wyjątkowymi historiami i podróżami.

„Proud Notes” jest swego rodzaju listem miłosnym od przyjaciół i rodziny w społeczności LGBTQ+, świętując i podkreślając różne sposoby wyrażania miłości, akceptacji i uznania.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

W porywającym video przedstawiono historie pięciu osób, którzy dzielą się intymnymi listami, które dostali od swoich bliskich. Kolekcja „All types of love” specjalnie przygotowana na tą okazję, składa się z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki, m.in. Classic Leather, Club C 85, Zig Kinetica, Nano X, Forever Floatride Energy i Instapump Fury, które tym razem możemy dostać w kolorach tęczowej flagi. Barwy naniesiono tak, że wyglądają jak pomalowane akwarelami lub metodą tie dye. Niektóre zostały pokryte kolorami w całości, inne zyskały wyłącznie tęczowe elementy: wkładki, sznurówki czy zapiętki. W kolekcji znajdziemy również koszulki, szorty, spodnie oraz akcesoria z logo marki przyozdobionym tęczową flagą.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Reebok zawsze celebrował nieustanne przekraczanie granic i redefiniowanie norm. W ramach wsparcia społeczności marka przekazała 75 tysięcy dolarów na projekt "It Gets Better" ( https://itgetsbetter.org/), który pomaga, wspiera i łączt młodzieży LGBT + na całym świecie. Kolekcja „All types of love” jest już w części dostępna na stronie www.reebok.pl.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
źródło: materiały prasowe