Holenderska restauracja umieściła stoliki w ,,szklarniach”, by umożliwić klientom zachowanie dystansu społecznego

Holenderska restauracja umieściła stoliki w ,,szklarniach”, by umożliwić klientom zachowanie dystansu społecznego

Holenderska restauracja Mediamatic ETEN wpadła na nietypowy pomysł, który pozwoli zachować klientom lokalu dystans między innymi osobami – stoliki umieszczone zostały bowiem w specjalnych małych szklarniach.

Czy wyobrażacie sobie, jak będą funkcjonowały restauracje w czasie pandemii, gdy tylko ograniczenia wprowadzone przez rząd zostaną już zdjęte? Z pewnością liczba osób, które będą mogły przebywać wewnątrz lokalu, zostanie drastycznie zmniejszona – wystarczy spojrzeć chociażby na galerie handlowe, w których obowiązuje limit klientów.

Niedawno właściciele holenderskiej restauracji Mediamatic ETEN wpadli na nietypowy pomysł, który pozwoli im odnaleźć się w nowych realiach – postanowili bowiem umieścić stoliki w specjalnych, miniaturowych szklarniach, co pozwoli zachować gościom ich lokalu bezpieczne odstępy od innych osób.

Co ciekawe, kontakt klientów z kelnerami również zostanie znacznie ograniczony – dania będą podawane na długich, drewnianych deskach i dostarczane gościom przez specjalne otwory w szklarniach.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Production Club z Los Angeles stworzył hermetyczny kostium, w którym można imprezować podczas pandemii

J.G., MEDIAMATIC ETEN

sznyt tygodnia

najnowsze