FHouse Warsaw – pojawił się nowy stylowy klub na rozrywkowej mapie Warszawy

FHouse Warsaw – pojawił się nowy stylowy klub na rozrywkowej mapie Warszawy

Klub FHouse Warsaw powstał pod egidą popularnego kanału telewizyjnego poświęconego modzie – Fashion TV. Nowe miejsce na mapie Warszawy będzie łączyć w sobie nie tylko dobrą rozrywkę, ale także kulturę oraz modę. Wielkie otwarcie zaplanowano już na 13 marca br.

FHouse Warsaw mieści się na słynnej warszawskiej ulicy Foksal 19 w zabytkowej, czteropoziomowej kamienicy. Za wystrój nowego, stylowego konceptu odpowiada projektant Marco Belotto, który od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem ponadczasowych wnętrz.

Co czeka na gości FHouse Warsaw? Na parterze znajdziemy połączenie baru i restauracji w jednym, gdzie oferowane będą wyszukane dania, w sam raz do dzielenia się ze swoimi towarzyszami, oraz wyjątkowe koktajle, a z głośników będzie rozbrzmiewała muzyka wprost ze światowych wybiegów mody.

Piętro wyżej czeka na nas ekskluzywny butik, w którym znajdziemy m.in. najwyższej jakości cygara, wyselekcjonowane perfumy, a także stylową biżuterię.

Nieco wyżej znajdziemy salę klubową wraz z barem, lożą VIP, sceną dla artystów, a także duży, multimedialny ekran. Z kolei na najwyższym piętrze znajduje się luksusowy pokój założyciela Fashion TV – Michela Adama Lisowskiego. Miejsce to będzie jednak też do dyspozycji gości VIP, którzy będą chcieli zorganizować tam prywatne spotkanie biznesowe lub zwyczajnie cenią sobie odrobinę dyskrecji.

Wielkie otwarcie odbędzie się w najbliższy weekend,13 i 14 marca br. Podczas Grand Opening Weekendu wystąpią m.in. Gianluca Vacchi, włoski miliarder, który postanowił zostać DJ-em czy też Cathy Guetta, producentka muzyczna i prywatnie była żona Davida Guetty. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
The Pastrami Club – ten hiszpański lokal z pozoru wygląda, jak tani fast food, ale tak naprawdę to superstylowy i ekskluzywny klub nocny

J.G., BELOTTO DESIGN