Precyzja form, czyli premiera kolekcji SS20 Reebok & Victoria Beckham

Precyzja form, czyli premiera kolekcji SS20 Reebok & Victoria Beckham

Reebok prezentuje trzecią wspólną kolekcję stworzoną we współpracy ze światową ikoną mody, Victorią Beckham. „Jest to ukłon w stronę bezpretensjonalnej estetyki sportowej z lat 90. opartej na archiwalnych modelach Reebok. Całość została podrasowana nowoczesnymi detalami, przez co kolekcja z pewnością przemówi do konsumentów” – powiedziała Victoria Beckham.

Udowadniają to ubrania w głębokich, wibrujących tonacjach ultramaryny zestawione z paletą stłumionych odcieni. Razem tworzą styl nawiązujący do kalifornijskiego luzu i kultury surfingowej. Sięgnięto również po przyjemne w dotyku materiały, takie jak japońska tkanina frotte. Pierwszy w historii kolekcji dzianinowy zestaw składający się z koszulki i dołu został natomiast uszyty z przewiewnej mieszanki bawełny i jedwabiu. „Szukam ubrań, które będą podążać za moim ruchem i które nadążą za moim stylem życia” – podkreśliła Victoria Beckham. „Powinny być łatwe do zestawienia i bezproblemowe w noszeniu, a jednocześnie muszą dodawać mi pewności siebie”.

Wyraziste formy, które otulają ciało komfortem i podporządkowują się każdemu ruchowi, takie jak np. bomberki czy bluzy z kapturem, idealnie sprawdzą się w warstwowych, letnich stylizacjach. „Odzież streetowa powinna mieć dozę bezpretensjonalnego luzu” – powiedziała Victoria Beckham. „Skrupulatnie ją projektowaliśmy pod kątem najwyższej funkcjonalności. W efekcie stworzyliśmy ubrania idealne na siłownię i jednocześnie tak uniwersalne, że odnajdą się w każdej rzeczywistości”.

W najnowszej odsłonie kolekcji postawiono również na technologiczne innowacje. Ubrania na miasto, na siłownię, do szkoły i na co dzień zostały więc uszyte z materiału odprowadzającego ciepło z wbudowanym filtrem UV 50 dla ochrony przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym wraz z powłoką hydrofilową, która pochłania wilgoć.

Całości kolekcji dopełniają akcesoria, takie jak torebki do noszenia przez ramię oraz płócienne torby surfingowe z nylonu. Opływowe sylwetki butów, w tym nowego modelu Rapide, funkcjonalnością nawiązują do kolekcji ubrań. Ten najnowszy model o monochromatycznej cholewce i niskim profilu uzupełnia wcześniejszą kolekcję butów, w skład której wszedł model Bolton i inspirowany stylem koszykarskim model Dual Court.

„Filarem kolekcji są czyste sylwetki podporządkowane bezkompromisowej funkcjonalności pod postacią komfortowych ubrań podążających za każdym ruchem” – powiedziała Victoria Beckham. Tak oto najnowsza kolekcja, stanowiąca ukłon w stronę tradycyjnego stylu Reebok, zaskakuje nowoczesną odsłoną w sam raz na codzienne wyzwania.

Kolekcja SS20 Reebok x Victoria Beckham jest już dostępna na całym świecie na reebok.com/victoriabeckham i victoriabeckham.com.

źródło: materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze