Emma Watson, Claire Foy i Kristen Stewart w nowym kalendarzu Pirelli na 2020 rok

Emma Watson, Claire Foy i Kristen Stewart w nowym kalendarzu Pirelli na 2020 rok

Już wiadomo, kto pojawi się w kultowym kalendarzu Pirelli na 2020 rok – są to światowe gwiazdy młodego pokolenia, które nie boją się wyrażać swoich opinii na forum publicznym. W sesji inspirowanej „Romeo i Julią” wystąpiły m.in. Emma Watson i Kristen Stewart.

Kalendarz Pirelli wydawany jest rokrocznie od 1964 roku i jest jedną z najważniejszych publikacji w branży modowej. Do sesji zdjęciowej, która ukazuje się na łamach kalendarza, zapraszane są topowe modelki, aktorki, a także piosenkarki. Tym razem autorzy wydawnictwa postawili na silne kobiety, będące głosem młodego pokolenia.

W najnowszej edycji kalendarza zobaczymy więc takie aktorki, jak Emma Watson, Kristen Stewart, Claire Foy, Mia Goth czy Indya Moore. Na zdjęciach uwieczniona została także popularna piosenkarka Rosalía.

Zdjęcia do sesji inspirowanej szekspirowskim klimatem rodem z „Romea i Julii” wykonał fotograf Paolo Roversi.

Co ciekawe, w ramach tegorocznego kalendarza Pirelli, stworzono także krótki film, w którym każda bohaterka publikacji wzięła udział w „castingu” do roli Julii.

Zdjęcia do kalendarza zostały wykonane w Weronie – mieście nierozłącznie związanym z Julią, jak i w Paryżu, gdzie fotograf mieszka od 40 lat.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Kalendarz Pirelli 2019 – Gigi Hadid i Leatitia Casta w filmowych kadrach Alberta Watsona

J.G., PIRELLI

sznyt tygodnia

najnowsze