W Londynie pojawił się kolorowy pop-up store marki Glossier

W Londynie pojawił się kolorowy pop-up store marki Glossier

Zdobywająca coraz większą popularność marka Glossier podbija Europę – kilka dni temu w Londynie, przy ulicy Floral Street, pojawił się nowy pop-up store brandu, który zachwyca swoim wnętrzem.

Marki Glossier nie musimy już chyba nikomu przedstawiać. Powstała w 2014 roku i szybko podbiła serca kobiet (i nie tylko!) z całego świata, swoim niekonwencjonalnym podejściem do konsumentów (choć w tym przypadku to dość mocne słowo, klientki są raczej traktowane, jak przyjaciółki marki), a także kosmetykami ze świetnym składem. Nic więc dziwnego, że z roku na rok brand coraz bardziej się rozrasta, już nie tylko na Stany Zjednoczone, ale także Europę.

Na tę chwilę flagowe sklepy marki znajdziemy tylko w USA, ale Glossier już od jakiegoś czasu umieszcza w niektórych miastach na świecei tzw. pop-up shopy – czyli tymczasowe butiki. Jeden z nich pojawił się niedawno w Londynie przy ulicy Floral Street.

Lokalizacja w tym przypadku została niewątpliwie wybrana nieprzypadkowo, bowiem całe wnętrze sklepu wypełniają tapety w drobne kwiatki, które wspaniale komponują się z pozostałymi pastelowymi elementami wystroju wnętrz.

I to właśnie z wystroju wnętrz swoich sklepów Glossier jest też bardzo znany – każdy element ekspozycji jest tutaj dokładnie przemyślany, aby klientka nie czuła, że robi „zwykłe” zakupy, a doświadcza swego rodzaju podróży, podczas której staje się częścią ścisłej społeczności marki.

Pop-up shop Glossier otwarty będzie w Londynie do 9 lutego 2020 roku.

J.G., GLOSSIER