Składana Motorola powraca – kosztuje prawie 6 tys. złotych

Składana Motorola powraca – kosztuje prawie 6 tys. złotych

Chyba nikomu nie musimy przedstawiać tego telefonu – furorę robił na początku XXI wieku i zanim modne stały się telefony z ekranem dotykowym, był obiektem pożądania wielu ludzi na całym świecie. Teraz Motorola RAZR powraca w nowej wersji, na miarę końca drugiej dekady XXI wieku.

Nowa Motorola zyskała nieco bardziej nowoczesny design – teraz po rozłożeniu obudowy mamy 6,2-calowy ekran pOLED o proporcjach 21:9 i rozdzielczości HD. Telefonu nie pozbawiono jednak elementu retro i nawiązania do starszej wersji – po rozłożeniu obudowy ekran jest bowiem w trybie „Retro Razr”, dzięki czemu imituje wygląd metalicznej klawiatury z klasycznej Motoroli Razr.

Z czysto technicznych danych wiadomo, że nowa Motorola posiada procesor Snapdragon 710 oraz 6GB pamięci RAM. Wymiary telefonu przed złożeniem wynoszą 172 x 72 x 6.9 mm i 94 x 72 x 14 mm po złożeniu.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa Motorola trafi do sprzedaży w Polsce. W sieci Verizon, która na tę chwilę ma wyłączność na telefon, wynosi 1499 dolarów, czyli ok. 6 tys. złotych.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Tęsknicie za latami 90’? Samsung pomoże wam pokonać nostalgię

J.G., MOTOROLA