Marka Under Armour stworzyła kombinezony dla kosmicznych turystów Virgin Galactic

Marka Under Armour stworzyła kombinezony dla kosmicznych turystów Virgin Galactic

Tak wyglądają stroje, w których pierwsi pasażerowie Virgin Galactic polecą już być w może w przyszłym roku w kosmos. Stylowe kombinezony stworzyli projektanci marki Under Armour.

Kto powiedział, że nawet w kosmosie nie można wyglądać stylowo? ;) To właśnie w tych kombinezonach marki Under Armour pierwsi pasażerowie komercyjnej linii kosmicznej na świecie odwiedzą odległą galaktykę. A biorąc pod uwagę plany firmy Virgin Galactic, może się to stać już w przyszłym roku.

Kombinezony zostały oficjalnie zaprezentowane w środę 16 października br. i powstały w ramach współpracy marki Under Armour z firmą Richarda Bransona. „Kosmiczna” kolekcja brandu obejmuje skafander, kombinezon treningowy, obuwie, a nawet kurtkę z limitowanej edycji.

Co ciekawe, każdy kombinezon będzie spersonalizowany pod kątem jego użytkownika – oznacza to więc, że na stroju pojawi się flaga narodowa oraz najważniejsze informacje o astronaucie.

Jak przyznali przedstawiciele marki Under Armour, kombinezony zostały wykonane z materiałów najnowszej technologii i zostały też uprzednio przetestowane przez wyspecjalizowanych astronautów, by sprawdzić, czy nadają się do przebywania w nich w kosmosie. Jak widać, stroje pomyślnie przeszły te testy.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Athleisure – odkrywamy tajniki najwygodniejszego stylu ostatnich sezonów

J.G., UNDER ARMOUR