Kendall Jenner została twarzą nowej kampanii Reserved

Kendall Jenner została twarzą nowej kampanii Reserved

W kampaniach polskiej marki brały udział już takie gwiazdy jak Kate Moss, Cindy Crawford, Adwoah Aboah, czy Joanna Kulig. Reserved jednak nie zamierza zwalniać tempa - tym razem marka zaprosiła do współpracy jedną z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj modelek.

Polska marka postawiło sobie poprzeczkę bardzo wysoko, jeśli chodzi o ich reklamę. Do tej pory w ich kampaniach mogliśmy podziwiać najbardziej znane modelki, a nawet polską aktorkę Joannę Kulik. Wydawałoby się zatem, że szczyt już został osiągnięty, a jednak nie - Reserved sięgnęło właśnie po jedno najgorętszych nazwisk w świecie popkultury. W najnowszym video promującym kolekcję jesień-zima 2019 występuje sama Kendall Jener - przyrodnia siostra Kim Kardashian, która na szczęście swoją karierę nie skończyła na reality show, ale jest dziś utalentowaną modelką o ugruntowanej pozycji w świecie mody. 24-latka zdążyła już występować w kampaniach największych marek, m.in. Burberry, Fendi, Tiffany czy Versace. Wielokrotnie była też bohaterką okładek m.in. włoskiego, japońskiego i francuskiego „Vogue’a”.

Nic więc dziwnego, że tak dużo mówi się dzisiaj o wielkim sukcesie marki Reserved, która w swojej kolejnej kampanii postawiła na tę supermodelkę. W kolejnym ich udanym video o bardzo filmowym charakterze, Kendall mogła nie tylko zabłysnąć jako gwiazda wybiegów, ale także popisać się talentem aktorskim.

Surrealistyczny film "#CiaoKendall" - wyreżyserowany przez Gordona Von Steinera - przedstawia modelkę w pięknych przestrzeniach barokowej willi. Cała koncepcja produkcji opiera się na ukazaniu snów, w których Kendall wciela się w bohaterki najsłynniejszych włoskich filmów. Z łatwością może stać się włoską arystokratką ze starych filmów, szaloną retro dziewczyną zatraconą w tańcu, młodą buntowniczką z lat 90., czy syreną pływającą w wielkim akwarium w ogrodzie. Kendall w kampanii Reserved ma wiele twarzy - jest czasem zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca” by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale. A w tej niewinnej zabawie doskonale pomaga jej moda.  Jesienno-zimowe kolekcje RESERVED są źródłem skrajnie różnych inspiracji, moda w kolekcjach Reserved w tym sezonie jest zabawą, ale też formą gry, dzięki której bohaterka — ikona stylu generacji Z wyraża swoje fascynacje i tęsknoty.

Tak, jak Kendall Jenner, wciela się w nowej kampanii w skrajnie różne kobiece role, tak szeroki jest przekrój stylów w nowej kolekcji Reserved. Całą kolekcję możemy zobaczyć już teraz w specjalnej sekcji na stronie www.reserved.com - znajdziemy tam zarówno inspiracje męską szafą (luźne koszule, garnitury), oversizowe płaszcze i swetry idealne na chłodne dni, ale także seksowne sukienki i skórzane spodnie. Marka zachęca do miksowania różnych stylów i zabawy modą, dokładnie tak jak robi to ich nowa bohaterka.

tekst: A.R. w oparciu o materiały prasowe

sznyt tygodnia

najnowsze